Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lord_Apatii_i_Depresji: Czy mając świadomość że te dwa mieszkania w Warszawie po prostu zwyczajnie oddajesz agresorowi, a matki albo przed agresorem nie bronisz, albo jeżeli zgodzi się z Tobą pojechać, w co powątpiewam, to w obcym kraju będziesz musiał ją sam utrzymywać i być może również leczyć to to postanowienie które wyraziłeś na samym początku nadal wydaje Ci się tak oczywiste jak w momencie gdy je wyrażałeś pierwszy raz?
A matka sama powiedziała, że pierwsza by uciekła z tego kraju.


Po tym stwierdzeniu mam przeczucie że w zakresie tego swojego poglądu grasz większego chojraka niż jesteś w rzeczywistości. #!$%@?ąc od Twojej deklarowanej chęci oddania trzech mieszkań to starzy ludzie raczej niechętnie zmieniają miejsce zamieszkania i przeważnie nie są gotowi jechać w nieznane. Ale cóż... możliwe również że Twoja matula jest w tym zakresie wyjątkiem.

Jestem przekonany również że znaczna część ludzi
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: oczywiście, że zdam. Nawet chciałbym aby zamknięto granicę w razie wojny, ja jako ochotnik byłbym wyżej w fali od tych którzy wypisują, że mają wszystko w dupie. Nauczyłbym ich rozwagi i miłości do ojczyzny dyscypliną.

Sprawdzał bym i trzepał im telefony jak w Legii cudzoziemskiej.
@maniac777: Ja juz wyjechalem. I od razu zabralem syna lvl 20 zeby zadnemu parchowi nie przyszlo do glowy go w "kamasze" poslac. Zone rowniez. Jeszcze tylko corka dokonczy szkole srednia w PL i tez juz na nia pokoj czeka. Powodzenia tam w obronie interesow Osrajtkow, Mejz i innych cwelin...