Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Ten klakier który się stołuje u Muminkach jest mega niepokojący....
Taki Gapa 2.0 na sterydach. Strach takiemu człowiekowi rękę podać bo jeszcze ci przy okazji swoich kołczowskich bredni portfel zwinie.
Nie zdziwiłbym się gdyby u Muminkach stołował się za darmo bo groszem nie śmierdzi a w zamian pewnie sprzedaje im biznes porady jak w scambodzy zarobić miliardy dolarów.... zyjac w kambodzy 2 tygodnie.
Rozwala mnie też ta saszetka kangurka smierdzaca onuca
  • 9
zamian pewnie sprzedaje im biznes porady jak w scambodzy zarobić miliardy dolarów


@Towarzysz_Sobaka: ja mam wrażenie że oni (zaraz po Pucinie) nasłuchali się jakichś kołczów biznesu, których jedynym źródłem dochodu jest mówienie o biznesach których nie zrobili i pieniądzach których nigdy nie zarobili, po czym spakowali oszczędności życia i wyjechali do kraju trzeciego świata i wpadli na zajebisty pomysł otwarcia biznesu jakich tam są tysiące.
@darth_invader: prędzej naoglądali się prezesa i klapka, jak to w Kambodży można biznesy prowadzić i zarabiać na YT przy tym nie trzeba robić nic i można chlać do rana i spać do południa, to spakowali się i teraz kopiują , tj otworzyli knajpę tylko dla kontentu, bo przecież na tym nie zarobią, myślą ze zaraz oglądalność wzrośnie i będą z tego żyli, tak samo myślał kamerdyner z migotką, a następni są
@Meserole: Oczywiście, że to samo powiem. Ja nie jestem typem osoby, która będzie litować się nad kimś bo dał się wydymać w banalny sposób. Metody na wnuczka, policjanta czy oszustwa na blika też nie żal mi naiwniaków co tak łatwo padają ofiarami.

Ja sam bym w życiu nie dał się tak głupio podejść jak tamci. Dewiza jest #!$%@? prosta, nie ma nic za darmo w życiu, a jak coś jest super
@Meserole: @MWittmann zależy kto. Bo np i u mnie są w rodzinie osoby które starają się słuchać porad a i tak przy kreatywności oszustów wciąż dają się na jakiś scam naciąć. I takie osoby trzeba jednak chronić bo jednak mają dobre chęci.
U Muminków jest mnóstwo życzliwych osób z dobrymi radami ale oni i tak wiedzą swoje