Wpis z mikrobloga

@BezDobry: Akurat wszystkie feministki jakie znałem były szczuple, imo nie jest to fajna praktyka śmiania się z osób otyłych, dużo ludzi ma bardzo duże kompleksy a są po prostu genetycznie tak zbudowani. Potem się wściekacie, że jakaś typiara wyśmiewa manletow. Po co się w ogóle śmiać z siebie, ja się mogę z was śmiać, że jesteście polaczkami czyli bydłem ludzkim i nigdy nie będziecie białym człowiekiem, dlatego też wasze rodaczki wola
dowcipy z zasady polegają na nieprawdzie


@artrac: dowcipy polegają na absurdzie, na sytuacjach zmyślonych (ale możliwych) a nie na czymś co jest nieprawdą - feministka ważąca 90 kg przy wzroście 150 cm według tego nie jest feministką ¯\(ツ)/¯
@BezDobry: ale kombo biedy umysłowej xD Odruchy jak u psa Pawłowa. Ktoś się nie zgadza z nawet najgorszą głupotą na temat kobiet/feminizmu etc. - białorycerz xD Przecież to niczym się nie różni od tupnięcia nóżką i krzyczenia "to ja mam rację, jak sie nie zgadzasz to jesteś guuuupiiiii". Ile wy macie lat?

mamy wolność słowa korzystajmy z niej i żartujmy. ¯(ツ)


@BezDobry: No ja właśnie korzystam z wolności
dokładnie, więc nie potrzebnie odniosłeś się do możliwości zaistnienia takiej sytuacji


@artrac: no nie, nie można wyśmiewać kogoś bo sobie założyliśmy że wsadzi sobie karabin w dupę i będzie biegać po mieście zabijając ludzi.