Wpis z mikrobloga

@brakpaska: Mogę Ci wypożyczyć kolegę, ojejej, jak on tańczy, ciężko się opanować, taki naturlany dancer, pokażesz mu jeden krok i łapie w sekundę. Nie polecam z nim tanga argentyńskiego, bo się rozpłyniesz :D. Och facet, który tańczy dobrze, to skarb.
@brakpaska: A kolega ten co umie tańczyć to z Azji jest :D, ma 182cm. Szarmancki jak cholera :D. Ma to coś, a ten biały uśmiech to zniewala. I znam jedną Chinkę, która jest wyższa ode mnie, myślała, że nie umie tańczyć, wyciągnęłam ją na parkiet, okazała się, że naturalna tancerka, mi się wydaję, że im się od dziecka wmawia, że nie umieja tańczyć. Wysoka dziewczyna z Ciebie :D.

edit: co drugi
@DeReFeRencja: Im się duzo rzeczy wmawia :D a ja lubie azjatów :D szczególnie na imprezach są zabawni. Kawał baby ze mnie :D

Twój kolega to jaiś rodzynek :d nie dosc że wysoki to jeszcze tańczyć umie WOW!! Wiem że oni lubią spiewać karaoke to żywioł :D
@brakpaska: On jest z Azji, ale nie jest skośnoookim :D. Indie. Jednak jak na Hindusa, to bardzo elegancki, przystojny, wysoki, dobrze zbudowany, można z nim na bankiety chodzic do palacu prezydenckiego, ma kolo prezencje i przy tym taki dzentelmeński :D. Fakt rodzynek. I nie ma tego wstrętnego akcentu, jego ojciec to dyplomata, więc ma ogładę :D.
@blackdkiwi: .... az mnie ciarki przeszły :P idz! przepadnij! siło nieczysta! ;)

@DeReFeRencja: Hindusi sa przystojni ja miałam do czynienia z aktorami bolywoodzkimi i lekarzami ajurwedy, ale zaden nie był wyższy ode mnie ;) pozatym mnie to się wyrywa na rozmowy przy świecach o punkcie pracy układu czy krzywej przebicia :D