Mam nadzieję że kiedyś ukrócą to łapanie piłki przez bramkarza i leżenie przez 30 sekund na murawie... O #!$%@? złapałem piłkę muszę sobie trochę odpocząć leżąc bo tak się zmęczyłem. No ja #!$%@?.
#mecz
  • 6
@BurningButter: najśmieszniejsze jest to że w przepisach stoi że od przejęcia kontroli nad piłką może ją trzymać 6 sekund, dlatego bardzo chciałbym zobaczyć skrócony czas gry do 30 minut na połowe ale zatrzymywany czas przy każdym wolnym, aucie, rożnym, faulu, i właśnie również skrupulatne liczenie tych 6 sekund. Bo tak to na mecz efektywnego czasu gry to jest z 40 minut
@Indoles_94: tak, aktywny czas gry to jest to. Do tego jeszcze myślałem nad jakąs komisji w każdej z lig od wyłapywania symulacji, kary finansowe za to i ewentualnie po jakimś czasie wykluczenie na 1/2 gry. Generalnie myśląc nad tym wymyśliłem kilka pomysłów więc jeśli ktoś by chciał to zmienić to już by dawno coś z tym zrobili..
@BurningButter trochę w premier league się za to zabrali, karzą kartkami granie na czas, nie ma dyskutowania z sędziami oraz przedłużają mecze po 8-10 minut. To pierwszy sezon z takimi zmianami myślę, ze kolejne będą wprowadzały dodatkowe zasady i więcej będzie gry niż przerw
@wap_eeL: powiem szczerze takie ważniejsze mecze bardzo dużo tracą na grze na czas. Ostatni klasyk Real - Barca, jak i nasze ligowe super derby sporo na tym straciły, a z danych robionych przez instant właśnie średnia europejska to około 55% czasu gry obecnie, to jest około 50 minut. Więc myślę że skrócenie meczu do 60-70 minut i zatrzymywanie czasu wpłynęłoby pozytywnie. Na początku rundy w Laliga był mecz Gefate Barcelona gdzie