Wpis z mikrobloga

Ludzie którzy przywołują argument, że Ukraina się nie nadaje do UE z powodu korupcji chyba zapominają jak wyglądała Polska w latach 90. Rzecz w tym, że Ukraina była przez te lata pod silnym wpływem ruskiego miru czyli cywilizacyjnej choroby, która wywołuje gnicie zdrowych tkanek narodu. My również byliśmy zarażeni ruskim mirem w swoim czasie, ale obecnie udało nam się w większej mierze wyleczyć. Ukraina natomiast dopiero od niedawna zaczęła ostrą kuracje by ją zwalczyć. Konieczność wygrania tej wojny to dla nich jedyna szansa by w pełni uzdrowić swój naród. Wygrana Ukrainy jest natomiast dla nas kluczowa by zaraza ruskiego miru nie rozlała się potem na inne kraje. Przejawy ruskiej antycywilizacji muszą być zniszczone w zarodku.

#wojna #rosja #ukraina #uniaeuropejska #geopolityka
Pobierz Al-3_x - Ludzie którzy przywołują argument, że Ukraina się nie nadaje do UE z powodu ...
źródło: lll
  • 46
@Al-3_x: Krytykujesz też kulturę i sztukę krzycząc o pozbyciu się wszystkiego co Ruskie, raczej nie świadczy o tym ze jesteś lepszy od pozostałych tak jak byś chciał tylko o tym ze jesteś ignorantem któremu wszystko się #!$%@?ło w imię jakiejś urojonej wizji ukrainy i reszty świata.

Może zanim zaczniesz się wypowiadać na temat ukrainy to się czegoś dowiedz na jej temat? Zagadaj z losowym saszą na ulicy jeśli nie trafisz na
@djtartini1: Miedzy nami, tak prywatnie ja bardzo cenie zarówno Tołstoja jak i Dostojewskiego. Uwielbiam też muzykę Czajkowskiego, a Ivan Aivazovsky to jeden z moich ulubionych artystów. Wojna jednak rządzi się swoimi prawami, a i ja jestem zmęczony ruską propagandą na wykopie. Wyobrażasz sobie by podczas drugiej wojny światowej mówiono, że Hitler może i zły, ale przynajmniej ładnie malował? No właśnie. Wierze w wojnę totalną która zakłada całkowite zniszczenie wroga nie tylko
@Wolf1986: trudno by Bialorus stala gorzej niz Ukraina skoro od powstania ZbiR to ma byc jedno panstwo z Rosja i jest defacto na ich utrzymaniu. Lukaszenko dostaje olbrzymie dotacje rok w rok w samych surowcach 10-20% ich PKB a do tego ciagle umarzane pozyczki itp. To jest najbardziej dotowany kraj jaki znam.
@Al-3_x: Oni nie byli pod żadnym wpływem ruskiego miru, oni historycznie są ruskim mirem. Ukraina nigdy nie była zachodnia w żaden z definiujących zachód sposobów. Ani nie była pod panowaniem starożytnego Rzymu, ani nie była rzymskokatolicka, ani protestancka, ani nie posługiwala się alfabetem łacińskim, ani nie było tam feudalizmu na wzór zachodniej Europy, ani nie było Renesansu czy Oświecenia.

Dlatego na Ukrainie nigdy nie będzie lepiej, bo to ludzie od setek
@SmakoszKotow: mozg Ci gnije to #!$%@?. Jakim gęba być gospodarczym kretynem aby pisać o onucach. Sprawdzałeś dane czy po prostu jak każdy probamderwski kretyn chciałeś zabłysnąć.
„Xd” i już mam pewność, że kretyn.