Wpis z mikrobloga

Z racji zbliżającego się BlackFriday zastanawiam się nad zakupem #konsole. Ostatnią konsolę jaką miałem to Xbox360 więc wypadłem mocno z tematu. Czy ktoś jest mi w stanie podpowiedzieć czy lepiej zdecydować się na #xbox czy jednak #ps5?
Jak wygląda sprawa z grami/abonamentami? Z tego co widzę, xbox udostępnia swoje gry na premierą w ramach passa, Sony niestety nie.
Jeśli padłoby na PS5 to czy wersja z napędem czy digital?
Jak wygląda zakup gier i abonamentów z Turcji? Z tego co widziałem kiedyś nie było problemów ale teraz chyba nie jest to już takie oczywiste.
#xbox
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GuziecKrolAfryki: ciezki temat, zaraz zleca sie fani xboxow i fani psow, ja np. mam xboxa i jest okej, pasuje mi, fajna konsola, mysle ze ma lepszy pad niz ps, masz gamepassa itp. gry mozesz kupowac za pare $ z argentyny czy innych miejsc, jedyne co moge Ci doradzic to bierze z napedem, plyta to zawsze plyta.
  • Odpowiedz
  • 5
@GuziecKrolAfryki napisze tak bo mam obie konsole, ps5 jest ladne ale i xbox sx jest dosyc ladny co do gier wiecej ex masz na ps5 ale gry sa drozsze, osobiscie wiecej gram na xboxie bo i pad mimo ze prawie sie nie zmienil od xo to jest dla mnie mega choc i ten z ps5 jest ok. Gry na sx mozesz kupywac za grosze np z turcji ogolnie polecil bym bardziej
  • Odpowiedz
@GuziecKrolAfryki: @Miszcz_Joda ja mam Playstation i jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że ma lepszy pad niż xbox, bo immersja nieporównywalna, masz PS Extra, gdzie jest dwa razy tyle gier co w gamepasie, a jedyne co mogę doradzić to bierz z napędem, bo handel używkami mocno
  • Odpowiedz
@GuziecKrolAfryki: Jak nie miałeś PS4 to moim zdaniem PS5 zdecydowanie lepsza opcja. Bierzesz PS+ Extra i będziesz mieć gier do nadrobienia do premiery PS6. Biblioteka gier na PS4/PS5 jest po prostu lepsza, było więcej dużych, głośnych tytułów. Oczywiście ktoś powie, że na Xboxa "już zaraz będą superhity", ale to słyszymy od lat i jeżeli taka Forza Horizon Cię nie jara, to IMO nie ma tam niczego co mogłoby przeważyć na
  • Odpowiedz
@GuziecKrolAfryki: To bardzo proste, każdy samiec alfa posiada xboxa, beciaki natomiast zadowalają się plejstejsz0.

A serio to bierz xboxa. Tych sóper gier na PS jest tyle co kot napłakał. W starocie z PS4 już grać raczej nie będziesz a na PS5 wyszły ze 3 exy na krzyż. Przy czym większość tych sóper produkcji jest na jedno kopyto i ogólnie to są samograje na 8 godzin, gdzie tylko czasem "gra" pozwala Ci wcisnąć przycisk.
s0niarze najgorszy chłam bez scenariusza potrafią wychwalać pod niebiosa.

Za wszystko w obozie niebieskich płacisz jak za zboże, kiedy u zielonych masz wszystko za pół darmo. Oczywiście niebiescy płacząc i zaciskając zęby piszą na wykopie, że taka jest cena bycia elitą ( ͡
  • Odpowiedz
@rbbxx sklej wary paranoiku

Serio trzeba być jebnietym na łeb żeby pisać tak długi tekst o kimś kto posiada kawałek plastiku, akurat mam obie konsole, brzmisz jak frustrat, jakby cie Sony zgwałciło

Sam masz ortografię jakby cię z przedszkola zabrali
  • Odpowiedz
@GuziecKrolAfryki: ja gram obecnie głównie na padzie xboxa w gry z game pass w chmurze oraz na geforce now i brałbym konsole ps5, dla przeciwwagi. Setup typu ps5 swiatlowod i tv samsunga z natywna apka Xbox umożliwi Ci granie i tu i tu.
  • Odpowiedz
@GuziecKrolAfryki: ja osobiście mam pc ze średniej półki (pogram w każdą grę min. na medium)+gamepass na PC. Więc xbox jak dla mnie bez sensu skoro mam te gry na PC. Wybrałem ps5 i sobie gram czasami.
Podsumowując IMO jak masz dobrego PC to wybierz PSa, jeśli masz ziemniaka i możesz sobie co najwyżej pograć w csa 1.6 to bierz xboxa.
  • Odpowiedz