Wpis z mikrobloga

Ogólnie za czasów dominacji mercedesa mieliśmy pewne 1-2 HamBot, a ludzie porównują to do dominacji red bulla gdzie Per ma problem nieraz z q2 wyjść. Smiechu warte.


@WielkiPowrut88: Czy to pewne 1-2 HAM/BOT jest teraz z nami w pokoju?

Tak wyglądały ich 1-2:
2017
  • Odpowiedz
w dalszym ciągu RB nawet nie zbliżył się do wyniku Merca z 2019. Szach mat.


@huudyy: gdzie tu szach mat, jak przez pozostałe 4 lata Mercedes miał mniej 1-2 niż teraz Red Bull? XD
  • Odpowiedz
@some_ONE: łał więc mówisz ze 9x 1-2 w 2019 kiedy było 21 zamiast 22 wyścigów ma być argumentem na to że jednak nie dominowali aż tak bardzo bo teraz redbull robi 5 albo 6? No ja jestem za głupi na tą argumentację bo 9 jest większe od 6, albo mi się wydaje.

Jeszcze nikt z Red Bulla nie chwalił się ze maja silniki skręcone żeby nikt się nie przywalił więc
  • Odpowiedz
łał więc mówisz ze 9x 1-2 w 2019 kiedy było 21 zamiast 22 wyścigów ma być argumentem na to że jednak nie dominowali aż tak bardzo bo teraz redbull robi 5 albo 6


@JackobC: ale gdzie to powiedziałem?

Odpowiedziałem statystykami na komentarz że za czasów dominacji Mercedesa było pewne 1-2 HAM/BOT
Jak widać, poza 2019 nie bardziej pewne niż teraz
  • Odpowiedz
@rybsonk: @WielkiPowrut88:
Warto pamiętać też ze sporą role w tamtej dominacji odegrała sama formuła 1 razem z FIA i to trochę krzywdzące dla RB porównywać to w taki sposób bo co innego dominować w momencie kiedy władze serii rzucają ci kłody pod nogi, albo w najlepszym wypadku robią co do nich należy, a co innego kiedy organizator robi z ciebie świętą krowę po zmianie formuły która niesamowitym zbiegiem
  • Odpowiedz