Wpis z mikrobloga

Gość zaraz o--------i jakąś akcję a la Korwin i lewactwo się rzuci, że "no i macie swojego libertarianina, to nie był prawdziwy libertarianizn co?". Czyli kompromitacja #libertarianizm na lata przez jakieś konserwatywne poglądy. A na tagu szał i euforia. Myślałem, że tu mądrzejsi ludzie siedzą.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@To_ja_moze_pozamiatam: Róznica jest taka ze przynajmniej ma jakąś władzę. Bedziemy miec realny eksperyment z radykalnym libertarianizmem w praktyce. Jesli gdzies to moze wyjsc to wlasnie w Argentynie bo tam rzad ich juz tak dojechal ze bardziej sie nie da.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: @klever : Na pewno bardziej niż socjaliści nie da się skompromitować. Dla nich padający deszcz może być wymówką nieprawidłowego działania komunizmu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętajmy także, że Argentyna nie ma systemu prezydenckiego, silną rolę gra parlament, więc liberalna transformacja może być blokowana. Ale dla lewaków to będzie doskonały "dowód" działania libertarianizmu. Tzn. Peronizm (czyli nacjonalistyczny socjalizm) doprowadza jeden z najbogatszych ówcześnie państw do
  • Odpowiedz