Wpis z mikrobloga

Rozumiecie Polacy? Stanie po 12 dni na pusto w kolejkach na powrocie, przez polskich przewoźników jest wolnorynkowe, ekonomiczne a pewnie jeszcze ekologiczne.

Limity dla Ukrainy zostały zniesione przez UE, jednak dla Polski Ukraina nie zniosła limitów, nie zlikwidowała erychei. Ukraina to wykorzystuje, stałeś w kolejce parę dni? No to postoisz jeszcze bo przesuniemy cię znowu na koniec kolejki.

Firmy z Ukrainy jeżdżą po całej Europie podkopując 5-7% polskiego PKB z transportu, czego nie miały robić. Dowody zostały przedstawione komisji przez strajkujących. Praca ponad 400 000 kierowców może zostać zagrożona, ba jest zagrożona.Lewakom to nie przeszkadza.Gdzie są lewacy gdy trzeba pomóc Polakom? Zawsze ale to zawsze po drugiej stronie barykady, to jest już do porzygu niesmaczne, okropne.

Bardziej niż to straszne według mnie jest co innego. Straszne jest, że ludzie z mózgiem wielkości bajzela rządzić będą Polską. Oddać, zamknąć, nie konkurować na zdrowych zasadach z nikim. Tak jest z kopalniami i stoczniami, CPK i elektrowniami atomowymi, po nich przyszedł czas na transport. Mentalność niewolnika, mentalność poddanego, mentalność służącego.

Pomijam już fakt, że typ strasznie HEJTOWAŁ polskich rolników, wyzywał ich od darmozjadów gdy strajkowali. Wtedy też mu przeszkadzało, że konfederacja robi coś zamiast siedzieć i zabierać hajs w wypłatach jak inni. Nazywał ich darmozjadami, kpił z ich ciężkiej pracy, mówił, że to wyimaginowany problem. Potem okazało się, że problem jest realny a wina nie leży po stronie polskiego rolnika. @BayzedMan jest hejterem i polonofobem. Zaraz wyzwą mnie za ten wpis od ruskich bo to karta pułapka którą zawsze stosują gdy ktoś chce bronić polskiego interesu.

Pobierz Aquamen - Rozumiecie Polacy? Stanie po 12 dni na pusto w kolejkach na powrocie, przez...
źródło: IMG_20231120_050447
  • 32
@kam966

. Na moje to więcej ludzi do Ukrainy zniechęcił niż zachęcił.


Oj tak. Już mam w dupie tę jego proukrainśką propagandę, ale często jego komentarze mają antypolski wydźwięk. Najgorsze jest to, że na początku wojny wykopowa gawiedź plusowała każdy jego wysryw, włączając w to wyśmiewanie zbrodni na Wołyniu. W sumie o tyle dobrego zrobił, że pokazał jak latwo Polacy (a raczej Wykopowicze) łatwo poddają się manipulacji.
@Aquamen: ile razy potrzebujesz przeczytać pytanie żeby je zrozumieć i odpowiedzieć na nie?


widzę że ci umknęło, zatem powtórzę:

zastanawia mnie też dlaczego całkowicie we wpisie pomijasz że aktualna sytuacja to w głównej mierze zasługa nieudaczników z pisu których przerasta jakakolwiek polityka międzynarodowa?
@Deska_o0: to żadna polityka PiSu tylko fakt, że Bruksela ma więcej do powiedzenia już od Warszawy. Jakbyś się wgłębił w temat to byś o tym wiedział jednak wolisz spędzać czas inaczej jak politycy PiS czy KO.
to żadna polityka PiSu


@Aquamen: to kwintesencja "polityki" pisu, sypać kasą na lewo i prawo na pałę bez ładu i składu

tylko fakt, że Bruksela ma więcej do powiedzenia już od Warszawy


@Aquamen: znowu kłamiesz ale potrzebne potwierdzenie że to bruksela nakazała:
-500+ dla ukraińców,
-opiekę zdrowotną na koszt polskiego podatnika,
-magiczna zamiana ukraińśkiego zboża technicznego na spożywcze i sprzedaż go na polskim rynku,
-oraz oczywiście do tego żeby przypadkiem
@Deska_o0: dlaczego ty mi te rzeczy wiliczasz? Jesteś nienormalny? Tak Bruksela zniosła limity Ukrainie i nawet sami Ukraińcy nie chcą z nami rozmawiać w sprawie protestu tylko z UE. Tak nie mamy nic do powiedzenia. Takie są fakty, nie kompromituj się.
dlaczego ty mi te rzeczy wiliczasz?


@Aquamen: ponieważ one pokazały ukraińcom że mogą pluć na Polskę bez żadnych konsekwencji, a to spowodowało sytuacje z wątku

nawet sami Ukraińcy nie chcą z nami rozmawiać w sprawie protestu tylko z UE


@Aquamen: po co mieliby rozmawiać z kimś na kogo mogą od lat pluć bez żadnych konsekwencji? też wolałbym rozmawiać z kimś decyzyjnym a nie amatorem który potrafi tylko pokrzyczeć i nic
@Deska_o0: ale fikołka zrobiłeś aż mi się buzia otworzyła z podziwu, to już socjalne dla cudzoziemców są złe dla lewej strony? Jeszcze nie tak dawno wyzywaliscie ludzi od onuc gdy poruszali ten temat, krzyczeliscie o tym, że też wpłacają do PKB xD

po co mieliby rozmawiać z kimś na kogo mogą od lat pluć bez żadnych konsekwencji? też wolałbym rozmawiać z kimś decyzyjnym


@Deska_o0: no właśnie o decyzyjność chodzi, Polska
dla lewej strony?


@Aquamen: nie wiem dlaczego mnie o to pytasz, to że pluję na konfedepis czyni ze mnie "lewaka" tylko w oczach konfedepisowców

no właśnie o decyzyjność chodzi, Polska przestaje być niepodległa, staje się stanem eurokołchozu.


@Aquamen: przecież pytałem o źródła, nikt polski do niczego nie zmuszał, a wschodnia dzicz wykorzystuje amatorstwo pisu

to nie polityką zagraniczna PiS tylko postęp w UE i zawłaszczanie decyzyjności


@Aquamen: no, no,