Wpis z mikrobloga

Kolejny filozof narzeka na "upadek społeczeństwa". Mi relacja nie jest ani trochę potrzebna do szczęścia. Właściwie bycie singlem jest dużo lepsze. A rozwodów jest więcej przez laicyzację. Katolicy biorą dużo mniej rozwodów, ale nikt mi nie powie że tworzą szczęśliwsze związki. Chyba że szczęsciem można nazwać przemoc psychiczną i kontrolowanie, co jest u nich typowe.

Bycie z kimś jest pięknym, ale i trudnym doświadczeniem, bo to przecież część życia. Nigdy nie jest tylko dobrze.


Dlatego współczuje ludziom co relacji do szczęścia potrzebują XD Ja jak relacja jest trudna to z niej uciekam i niech za mną tęsknią

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #samotnosc @budep
Pobierz Balento - Kolejny filozof narzeka na "upadek społeczeństwa". Mi relacja nie jest ani ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-11-19 205409
  • 5
Katolicy biorą dużo mniej rozwodów


@Balento: czytałem dane ze Stanów... Odsetek rozwodów wśród katolików jest taki sam.

Dlatego współczuje ludziom co relacji do szczęścia potrzebują XD Ja jak relacja jest trudna to z niej uciekam i niech za mną tęsknią


@Balento: przeciętnemu facetowi jak się już uda poderwać jakąkolwiek laskę to trzyma choćby skały srały. I nie przekonasz.
@kosmita:

czytałem dane ze Stanów... Odsetek rozwodów wśród katolików jest taki sam.


chodziło mi o pokazanie ze to że kiedyś było mniej rozwodów to kwestia religijna a nie tego że ludzie byli bardziej szczęśliwi w związkach. a katole mówią że biorą mniej rozwodów to im uwierzyłem, ale widocznie nawet w kwestii statystyk kłamią

przeciętnemu facetowi jak się już uda poderwać jakąkolwiek laskę to trzyma choćby skały srały. I nie przekonasz


EDIT: