Wpis z mikrobloga

Proszę, napiszcie mi co mam robić. Zamówiłem prenumeratę gazety i niestety ostatnia przesyłka do mnie nie dotarła. Nie jest to wina wydawnictwa tylko poczty Polskiej, wszystko jest wyjaśnione, przesyłka trafiła z powrotem do adresata no i tu zaczyna się problem. Napisałem do nich o całej sytuacji i o tym że proszę ich o ponowna wysyłkę. Odpisali mi że nie ma problemu, że w ciągu najbliższych dni roboczych wyślą jeszcze raz ale minęły już trzy tygodnie i nic. W tej wiadomości w której napisali o ponownej wysyłce dołączyli fakturę za tą przesyłkę która nie dotarła. W regulaminie ich strony jest informacja że dołączają ją do zamówień w paczce, tamta nie dotarła więc rozumiem że to może być wyjątek, może chcą bym tym razem zapłacić zanim przesyłka fizycznie do mnie dotrze. Problem w tym że na fakturze termin do zapłaty to 19.10 a oni wysłali mi ta wiadomość 26.10 więc nawet nie miałem możliwości zdążyć.
No i teraz się zastanawiam co robić. Wysłać im pieniądze za tamta fakturę? Bo nie wiem czy o to im chodziło, czy to miał być dowód że wgl mi ją wysłali... Co mam im napisać? Pierwszy raz znajduję się w takiej sytuacji i nie chcę wyjść na dziwaka albo kogoś kto miga się od opłaty, bo już serio nie wiem o co im chodzi.
#prasa #hobby #zakupyonline #pytanie #pytaniedoeksperta #zakupy
  • 1