Wpis z mikrobloga

@enforcer: pacz halyna, nawet nie wiem że nic nie wiem

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa[1][2] (łac. Sollemnitas Sanctissimi Corporis et Sanguinis Christi[2]; o pierwotnej nazwie por. niżej), pot. Boże Ciało[3] – uroczystość liturgiczna w Kościele katolickim dla uczczenia Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, obchodzona jest w czwartek po oktawie Zesłania Ducha Świętego[3], a w niektórych innych krajach (np. we Włoszech i Francji) w niedzielę po uroczystości Trójcy Świętej[4][5].
@moj_wykopowy_login: Nie no, tu się nie zgodzę bo była ładną kobietą, ale moralnie to naganne zdradził żonę i dzieci. W jego partii też go za to nie lubią, bo podobno po aferze odniósł się do nich lekceważąco, tym bardziej, że załatwił jej pracę i nie chcą do dziś z nim rozmawiać (jakieś inne dymy były też, ale tego nie wiemy dokładnie)
@djtartini1: ja mam gdzieś życie prywatne polityka. Dla mnie polityk może chodzić z #!$%@? po sejmie - mi nic do tego. Polityk ma się znać na swojej robocie.
Jednak jeżeli politykowi uderza tak sperma do mózgu że oddaje połowę swojego majątku(a on na więcej niż 2zl) żeby poruchac, to zaczynam się obawiać jaki wpływ może mieć sperma w mózgu na jego inne decyzje