Wpis z mikrobloga

@Makowieciasto: no to zle ci sie wydaje. zreszta negujesz dzialanie terapii mindfulness, ktora mi osobiscie bardzo pomogla. ale nie zalezy mi na dowodzeniu tego, zyj se w swoim smutnym swiecie, gdzie bedziesz miec tylko wymowki i bedziesz potrafil pisac "XDDDD". ale nie dziwie sie, po wejsciu w twoj profil, widze ze jestes prawilnym przegrywem, jeszcze jakies tagi #antynatalizm, #!$%@? czlowieku. xD
wy na tych tagach, to sie potraficie tylko uzalac,
zreszta negujesz dzialanie terapii mindfulness


@Makowieciasto: Niczego nie neguję, może pomóc ale to są raczej miejsca gdzie pomoże prosta suplementacja, nie prawdziwa depresja, z resztą nie znam się więc nie piszę, jeśli będę miał z tym problem to będę szukał informacji na ten temat, proste i logiczne

ktora mi osobiscie bardzo pomogla


@j0shva: nic nie znaczący dowód anegdotyczny a piszemy o poważnych chorobach i nie powinno się pisać "coś mi
@Makowieciasto:

nic nie znaczący dowód anegdotyczny

ta a psycholog mi to z p1zdy podsunal i z p1zdy masz mase informacji o terapii mindfulness, ktora pomaga (nie leczy, pomaga w leczeniu, ja jeszcze bylem na lekach i chodzilem na terapie) w depresji, ja pi3rdole
dla mnie jestes przegrywem, ktory musi wypisywac swoje choroby i sie usprawiedliwiac, mnie tez zycie nie oszczedzalo, ale nie uzalam sie jak ty. jestes nim m.in. wlasnie dlatego,
ta a psycholog mi to z p1zdy podsunal i z p1zdy masz mase informacji o terapii mindfulness, ktora pomaga


@j0shva: Dokładnie to samo napisałem, ale pomaga w leczeniu nie na depresję

dla mnie jestes przegrywem


@j0shva: No to niezłe masz urojenia, z resztą ja w ogóle nie rozumiem co oznacza przegryw, bo każdy z nas przegrał już na starcie rodząc się na tym świecie

mnie tez zycie nie oszczedzalo


@
z resztą ja w ogóle nie rozumiem co oznacza przegryw, bo każdy z nas przegrał już na starcie rodząc się na tym świecie


@Makowieciasto: no m.in. wlasnie takie pisanie.
ja sie nie czuje przegrany, zajebiscie mi sie zyje od czasu, kiedy pokonalem problemy psychiczne, choroby fizyczne, wyprowadzilem sie od rodzicow i przestalem codziennie cpac i jarac. czuje, ze jestem coraz bardziej szczesliwy i ze zyje
wlasnie takie pisanie


@j0shva: Co pisanie prawdy?

czuje, ze jestem coraz bardziej szczesliwy i ze zyje


@j0shva: Dobrze, ale nie bierzesz pod uwagę że egzystencja w ogóle do niczego ci nie była potrzebna, mało tego jest zbędna i wszystko to co jest teraz to są oszustwa do czasu kiedy nie przyjdzie śmierć albo choroby, albo tym podobne rzeczy, dlatego nie jestem za bardzo za tym ażeby ludzie mieli dobrze w
@Makowieciasto:

Dobrze, ale nie bierzesz pod uwagę że egzystencja w ogóle do niczego ci nie była potrzebna, mało tego jest zbędna i wszystko to co jest teraz to są oszustwa do czasu kiedy nie przyjdzie śmierć albo choroby, albo tym podobne rzeczy, dlatego nie jestem za bardzo za tym ażeby ludzie mieli dobrze w życiu, bo potem robią takie bzdury jak rozmnożenie się a potem dziecko, które nie musi zaistnieć musi
a twoje wypociny mnie nie interesuja


@j0shva: do czasu, do kiedy nie odpowiadasz za to co robisz, a odpowiedzialność niestety nie musi przyjść, szkoda że nie ma na tym świecie sprawiedliwości

jakichs wypocin o przegranym zyciu na starcie xddd jest masa szczesliwych ludzi.


@j0shva: Ale ty dalej nie rozumiesz, że to życie nie było potrzebne i nie rozumiesz jakie są możliwości twojego ciała do odczuwania cierpienia, w imię niczego i
@Makowieciasto: no ludzie przestana sie rozmnazac, ale dalej beda zwierzeta cierpiec przez prawo natury, wiec co za sens?
poza tym, tylko czesc ludzi cierpi na tym swiecie, a nie wszyscy, a ty nie powinienes zabierac autonomii innym. a jak chcesz, to sobie wyslij petycje do rzadu dot. antynatalizmu, no ale nikt normalny takich odklejonych debili jak wy nie bierze na powaznie i nie wysluchvje, rozmnazanie sie jest czescia rozwoju cywilizacji, ktora
no ludzie przestana sie rozmnazac, ale dalej beda zwierzeta cierpiec przez prawo natury, wiec co za sens?


@j0shva: Można wysterylizować zwierzaki, proste rozwiązanie

poza tym, tylko czesc ludzi cierpi na tym swiecie, a nie wszyscy


@j0shva: a ty dalej swoje, nie ważne ile cierpi, ważne że ktokolwiek cierpi w imię niczego

a ty nie powinienes zabierac autonomii innym.


@j0shva: nikomu niczego nie zabraniam, nie istniejesz to nie potrzebujesz życia