Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #rosja #przegryw #niebieskiepaski
Jeśli wybuchnie wojna, politycy uciekną to za wyciąganie na front obywateli przez trepów należy im się śmierć za reprezentowanie zdrajców narodu, tak mi się wydaje XD Ale byłaby inba jakby ludzie masakrowali trepiarstwo i społeczeństwo by się poddało, po co ginąć za zdrajców? Lepiej się poddać, jeb*ć wojnę
  • 21
  • Odpowiedz
@giko123: ale ty nie walczysz za Tuska Dudę czy Kaczyńskiego Petru itd .... Ty walczysz za swoją rodzinę i dom za rodzinę sąsiada i jego samego ( choć to #!$%@? no ale wypada nie ) i tyle ja nawet na kawałek ziemi mam wywalone tutaj nie ale rodzinę i współobywateli będę bronił jeśli trzeba będzie. Kobiety dzieci.... Bo wiem co się stanie jak te zwierzęta ich dostaną ...
  • Odpowiedz
  • 0
@Millenials: No, czyli potwierdzasz tylko, że dla tego kraju z gliny i gówna nie ma co ginąć jak nawet próbujesz usprawiedliwić polityków, którzy hipotetycznie by uciekli XD
  • Odpowiedz
@giko123 po prostu kompletnie mnie nie obchodzi czy by uciekli. Nic to w moim życiu nie zmieni. Skoro tak Ci tutaj źle to może powinieneś zrobić to samo co oni, co jeszcze tutaj robisz? Nie odpowiedziałeś mi ile masz lat.
  • Odpowiedz
@maniol92: Na pewno nie to co zrobiłby gdybyś walczył XD życie to nie film głupcze a kto chce ginąć za polską mafie, #!$%@? nowobogackich Polaczków którzy uciekną po pierwszym dniu i ich zachowku...
W ogóle kto zgadza się żeby zostać zogbotem jest kretynem, chyba żeby zadać szkody tym którzy go do tego zmuszali
  • Odpowiedz
@przegladarkauzy: widac pojecia jak honor czy patriotyzm sa tobie obce, nie masz szacunku do przodkow, ktorzy przelewali krew bys mial swoje panstwo, to co mam ci tlumaczyc? oczywiscie, mozesz uciekac jak tchorz, nikt ci poki co nie broni
  • Odpowiedz
@maniol92: Hahahaha XD
Nasi przodkowie są smutnymi ofiarami systemu, każdego dnia się nas oszukuje i okrada i robi to państwo za twoim pozwoleniem.
Dodatkowo znosząc to masz jeszcze oddawać życie za największego bandyte w twoim kraju? Że niby za co? Jakby propaganda tego nie przedstawiała to każda wojna to spór grupki cwaniaków rozwiązywany krwią biedaków. Ciekawe jaki byłbyś chętny stracić nogi i ręce w dronowym lub rakietowym ataku albo ciągnąć swojego
  • Odpowiedz
@przegladarkauzy: skoro ciebie bawi to, co napisales, to nie pozostaje mi nic innego jak wzruszyc ramionami, najwyrazniej tak zostales wychowany, mozesz oczywiscie czekac na agresora jak przyjdzie i ci zgwalci a potem zabije rodzine, twoj wybor, a co do przeszlosci, warto bylo uwazac na lekcjach historii, teraz nie pisalbys takich bzdur :)
  • Odpowiedz