Wpis z mikrobloga

autor tego kanału jest tak w #!$%@? stronniczy i wchodzi w dupe ukraińcom że to jest masakra. pamiętam jak ukraińcy dostali łomot to on nawet się tym nie zająknął xD


@Springfield: Pokaż jakiś przykład z kanału w którym kłamie i propaguje coś, bo od roku szczekacie na niego, a nikt z merytoryczną krytyką nie potrafi wyjść xD

Ja już raz to zrobiłem, okazało się że gościu jest nawet mniej optymistyczny ode
: Tak to wyglądało gdy upadał Bachmut. Dawaj więcej fikołków.


@Szinako: No szit szerloku, daje się miniaturki które mają przyciągnąć odbiorce na YT, nawet youtube specjalnie dał takie narzędzie do robienia ich. xD
A jakaś krytyka treści czy coś? Przykład kłamstwa?
No szit szerloku, daje się miniaturki które mają przyciągnąć odbiorce na YT, nawet youtube specjalnie dał takie narzędzie do robienia ich. xD


@BayzedMan: Youtube daje narzędzie do manipulowania miniaturkami? A nie czasem do ich robienia ?
Niezły fikoł, podobny do tego jak ten kanał zaprezentował upadek Soledaru na tych miniaturkach i tytułach.
Pobierz Szinako - >No szit szerloku, daje się miniaturki które mają przyciągnąć odbiorce na Y...
źródło: Soledar
Youtube daje narzędzie do manipulowania miniaturkami? A nie czasem do ich robienia ?

Niezły fikoł, podobny do tego jak ten kanał zaprezentował upadek Soledaru na tych miniaturkach i tytułach.


@Szinako: Pokaż mi z dowodami treść, w której się mylił bądź kłamał, a nie wyjeżdzasz z takim bezpłciowym zarzutem. xD
OOo miniaturki mi się nie podobająto pewnie propaganda. A prawda jest taka, że jest bardziej obiektywny i podaje lepsze info niż +/-95%
@BayzedMan: wnioski jakie można wyciągnąć, oglądając regularnie te filmy są takie, że Ukraina kroczy od zwyciestwa do zwycięstwa. Leją ruskich non stop, a Ci są tylko chłopcami do bicia. A zaraz potem widzi się informacje o zamrożonym froncie, nieudanej kontrofensywie i że w ogóle ciężkie zadanie przed Ukrami. Pojawia się pewien dysonans, nie sądzisz? Wolę materiały które mówią jaka jest rzeczywista sytuacja bez lukrowania i myślenia zyczeniowego. Zobacz jak materiały z
OOo miniaturki mi się nie podobająto pewnie propaganda. A prawda jest taka, że jest bardziej obiektywny i podaje lepsze info niż +/-95% gówno kanałów ruskim na telegramie.


@BayzedMan: Widzę, że tydzień abstynencji to max, na co cie stać :d.