Wpis z mikrobloga

Nie ma ktoś takiej pojedynczej felgi na sprzedaż?


@Mawid_Dotyka: vipok po tym jak umarł to ostatnie miejsce gdzie znajdziesz 1 felgę. Zapytaj na grupkach vaga to się pewnie zaraz znajdzie

mechanik dowalił mi śruby i felga do smietnika leci,


@Mawid_Dotyka: co to znaczy?
  • Odpowiedz
  • 0
@sha128: no mechanik dowalił felge i nie mogł jej odkrecic, dałem sasiadowi i ją pociał i koło zeszło, ale zostałem z 3 felgami, na gruce vw dałem post ale ludzie sprzedaja tylko komplet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
no mechanik dowalił felge i nie mogł jej odkrecic


@Mawid_Dotyka: jakie to są debile xD cięcie felgi to już taka ostateczność że ja #!$%@?, powinieneś do niego iść i niech Ci płaci za komplet 4 nowych jak nie idzie dostać 1 :) krótko z takim leszczami bo inaczej się nie nauczą i będą bezkarni
  • Odpowiedz
  • 0
@sha128: sam przydziadowałem bo miałem łożysko mcphersona do roboty, musiał bym specjalnie auto odstawiać o taka pierdołe do mechanika, a pracuje w transporcie i szef powiedział że nie ma problemu i mechanik mi ogarnie, gość robi cieżarówki i #!$%@?ł tak śruby że ukreciłem 2 klucze jedną nasadke, potem probowalismy to odkrecac ale sie nie udało, oddałem sąsiadowi co w busach grzebie i odkrecił śruby ale ponacinał felge wokół gniazd, no i
  • Odpowiedz