Aktywne Wpisy

roberto07 +95
No to 5 lat po operacji mam nawrót dyskopati l5s1 i pewnie czeka mnie ponowna operacja.
W niedziele po południu zostałem zabrany z ulicy na sor(mieszkam w Danii) w karetce stwierdzili ze nic nie zagraża zdrowiu wiec poczułem lekka ulgę.
Wczoraj z wyciszonymi objawami wróciłem do domu i dzisaj rano idę do lekarza rodzinnego. Pewnie po skierowanie na MRI(scanning) i morfinę.
Teraz leżę od 12 w nocy na podłodzew salonie, żona i dzieci śpią na
W niedziele po południu zostałem zabrany z ulicy na sor(mieszkam w Danii) w karetce stwierdzili ze nic nie zagraża zdrowiu wiec poczułem lekka ulgę.
Wczoraj z wyciszonymi objawami wróciłem do domu i dzisaj rano idę do lekarza rodzinnego. Pewnie po skierowanie na MRI(scanning) i morfinę.
Teraz leżę od 12 w nocy na podłodzew salonie, żona i dzieci śpią na
źródło: image
Pobierz
ciekawskie_jajo +120
źródło: 1000010602
Pobierz




#pracbaza #sobotapracujaca #praca
źródło: temp_file2383728292657453890
PobierzCholera Mirek trzymaj się na tej Ukrainie, btw nie wiedziałem że dostali już śmigłowce uderzeniowe.
źródło: T7fBtOe
Pobierz@Hylfnur nie próbowałem, ale powinien iść xd.
źródło: temp_file1450452134255665413
Pobierz