Wpis z mikrobloga

Miałem dziesięć lat przerwy od konopii a ostatnio dzięki mojemu ulubionemu portalowi że śmiesznymi obrazkami dowiedziałem się o #shotkonopny #greenout Planuje spróbować 20-25ml jakiego mniej więcej mogę spodziewać się czasu działania od momentu wypicia do zejścia? Wiem że indywidualna sprawa ale tak orientacyjnie. Rozstawałem się z konopiami bo doszedłem do momentu kiedy jednym efektem działania były wzmożone lęki i paranoja. Ale paliłem wtedy za dużo i za długo teraz jestem na zupełnie innym etapie życia, z sentymentu chciałbym spróbować. Jest opcja wyhamowania gdyby weszło za grubo? Coś co zadziała przeciwlękowo? Trochę się dygam mimo wszystko #narkotykizawszespoko
  • 13
@ermlander jesli juz dygasz to nie spodziewaj sie dobrych efektow, ja mialem krzywa na glowie przez 3-4h lęki, nie moglem sie ogarnac a wypilem chyba tylko 20 ml albo az bo potem trzachało mnie 5 ml. No trzaslo mnie po 40 minutach niektorym wchodzi 2h ale zjadlem wtedy cale swieze mango XD. Ogolnie polecam cos zjesc tlustego przed wtedy lepiej sie zaladuje bo ogolnie na pusty zoladek nie wchodzilo
@dannydanilov: mnie też 20ml zmiotło. Oj jak zaskoczony byłem, gdy taką ilość zaaplikowałem po roku abstynencji od THC. Puls 200 to chyba przez godzinę mnie trzymał, a ogólna walka z fazą to dwie godziny próbowania wszelkich sposobów na ogarniecie się. Trzeba uważać, z tymi śmiesznymi skoczkami nie ma żartów. Przepalic się to jeszcze, pół godziny przytrzymasz i zejdzie a tu parę godzin można „walczyć o życie” ( ͡° ͜ʖ
wzmożone lęki i paranoja


@ermlander: na twoim miejscu bym nie próbował albo zaczął od 10ml

20ml, pierwsze 3h było bardzo fajnie, ale później podróż przez przeszłość, "pędzenie" w głowie między myślami i sytuacjami z przeszłości. Znajomy miał to tak samo.
Generalnie ta druga część to było dla mnie za dużo i w taki sposób wyobrażam sobie mocną fazę na grzybach - zamykasz oczy i #!$%@? przez pamięć i jesteś w szoku
@ermlander: jak masz tolerke mimo ze z dawnych lat to smialo te 20-25 mozesz brac i mimo ze za pierwszym razem efekt moze byc mocniejszy tak szybko dojdziesz do dawki 50ml na raz bo tolerka przy szotach szybko rosnie. zjedz cos normalnie przed z pol godziny ale nie czipsy tylko jakies kanapki czy lunch. aktywuje sie od godziny do dwoch. jak bedzie malo to po dwoch i pol godziny dopij. trzyma