Wpis z mikrobloga

@SuperN0vak: nie no ten kefirek zajebisty typ, możesz pluć na niego a on powie że deszcz pada już pomijając że jest taki bystry jak woda w klozecie a w swojej nijakości przebił nawet psa boxdela co się wabi pluto, byłem świecie przekonany że nie można być bardziej nijakim i wpada mr kefir i nas zanudza, typ był nudny i nie miał nic do powiedzenia
@don-zwierz: @Bialy7665 Murański na przykład miał na siebie pomysł i co chwila coś nowego i potrafił poddymić. Natan robi to samo z X typem no i prosze was ile można. Kolejny raz to napiszę ale z szeligą to jeszcze było zabawne ale jak teraz tyra gościa co niczym nie zawinił to to jest przesada
@SuperN0vak: oo a jak ostatnio ci dalem oprocz murana dla przykładu najmana i rowniez #!$%@? ze ma na siebie pomysl. A jak ci powiedzialem ze najman do niedawna naprawde mial sie za sportowca a dopiero nie dawno zrozumial ze lepiej mu idzie jako klaun to jakos nie umiales na to odpowiedziec
@SuperN0vak ja jestem prostym wykopkiem i nie mnie decydować ale z tego co wiadomo (i jest to wiedza powszechna) Zarząd Fame MMA jest bardzo zadowolony z tego, ile ruchu generuje Natan Marcoń

To nie są debile żeby się sugerować tym co w komentarzach na YT piszą 15-letni zoomerzy
Śmieszy mnie, że wszędzie w internecie maslana jest propsowany a tylko tutaj jaracie się tym bezbekiem natanem xD Grudzień szybki #!$%@?, weryfikacja i gość wygina z freak fightów, bo będzie tak ośmieszony, że sobie nie poradzi z hejtem.

#famemma


@SuperN0vak: Bez urazy, ale kim w ogóle jest ten ''Maślana'' bo jedyny Maślana jakiego kojarzę to jest ten z Władców Móch, jaka jest geneza tego, że on się pojawił w ogóle w
@SuperN0vak: Twierdzisz, że Muran miał pomysł na siebie i był ok. Jednocześnie uważasz, że Natan przesadza tyrając gościa który nic nie zrobił.
A co zrobił Muranowi Pasut? Przyjaźnił się z jego synem i w czasie największego hejtu na Murańskich jako jeden z niewielu pozytywnie wypowiadał się o Mateuszu?
Co mu zrobił Jóźwiak? Przecież dał mu zarobić czy to w fame czy to w prime. Źle się o nim nie wypowiadał.
Co