Wpis z mikrobloga

poratujecie poradą na aktualny stan a nie z przed pół roku/roku... ?

Jaki telefon do 1000 (nowy aby długo były aktualizacje)
ważny aparat/bateria/MIEJSCE

- narazie wychodzi mi redmi note 12s (8/256) za 850
- nudny samsung a14 (4/128) (niema nic ale też niema rozczarowania jakimś mega wałkiem) 750

nie 1100 to już za dużo ;)

#telefony #samsung #motorola #xiaomi
  • 6
@drinkIT redmi jest zawsze dobrym wyborem, ale aktualizacje systemu dostaniesz tylko dwie. Jak każdy inny ich model. Ostatnio jednak chociaż raz na jakiś czas puszczają dodatkowo patche bezpieczeństwa nawet jak systemu nie planują podnosić na dany model.

Tylko warto od razu po zakupie usnąć kilkanaście zbędnych chińskich apek za pomocą xiaomi debloat (JAR już nie wspierany ale działa)
  • 0
@Matpiotr: @Tytanowy_Lucjan już po temacie kupione

note 12s (chociaż to prawie 11s w nowej nazwie i aktualizacjami). no nic zobaczymy

ktoś mi tam odradzał kupowanie xiaomi dla osoby "nietechnicznej"(w moim odczuciu każdy 20-30 latek którego to nie ciekawi) przyzwyczajonej do samsungów ale liczę że sobie poradzi :) a reklam nie będzie za dużo na starcie bo debloat to dopiero w święta jak się zobaczymy...
  • 0
Samsung M34


@DarkZizi: m33 brałem pod uwagę.. ale pewnie wszystkie ale znasz. m34 poza budżetem więc nawet w rozważaniach go niebyło. dodając 20% do max ceny prawie zawsze coś lepszego się znajdzie ;)