Wpis z mikrobloga

20:00 wybiła. Walka była zacięta, a ponad 200 miłośników bezwstydnego i brudnego onanizmu stanęło w szranki, aby jeszcze tego samego wieczora zdobyć główną nagrodę - 500 żetonów na Showup.tv. Główną nagrodę o wartości 88 polskich złotych (nowych). Szczęśliwy zwycięzca, którego poznamy już za chwilę będzie mógł samodzielnie zdecydować, jak wykorzysta oficjalną walutę seksu i biznesu polskiego internetu.

Wyda na prywatną transmisję, podczas której jego wybranka będzie musiała czytać konstytucję w kupie liści i bokserkach?

Przekaże najgrubszej transmitującej dziewczynie, żeby kupiła sobie pudło snickersów?

A może przeleje na swoje konto i wzbogaci się o 50 PLN?

Decyzja zależy od niego. A kim jest szczęśliwiec? Oto i on:

@Almodovar

Gratulujmy i cieszmy się wraz z nim. Tymczasem ja chcę Cię zapytać, jak spożytkujesz swoją nagrodę? Chyba wszyscy jesteśmy tutaj ciekawi.


#konkurs #ladnapani #mikroreklama #cycki #showup
Pobierz Serail - 20:00 wybiła. Walka była zacięta, a ponad 200 miłośników bezwstydnego i brud...
źródło: comment_9wNAVQKdOcSuVx35b7cXEiUFO6XJlZFV.jpg
  • 5
@Dewiantka: Zwycięzca jest online, a nie odpowiada. Nie mogę mu też wysłać PW, więc jeśli do jutra nie zgłosi się po nagrodę, będę musiał powtórzyć losowanie. Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, jak to powiedział Michał Mickiewicz pisząc scenariusz do "Graczyków", więc nie trać nadziei.