Wpis z mikrobloga

Islam islamowi nie równy, tak samo jak w Polsce masz ultra katoli, którzy zabroniliby ci prezerwatyw gdyby mogli i masz katolików, którzy się nie #!$%@?ą w życie innych.


Ja z muzułmaninem na luzie sobie rakiję w Bośni piłem, a przecież ponoć nie mogą tykać alkoholu.


@Krupier: Ty tak serio? Jako przykład, że muzułmanie są spoko, podajesz typa który muzułmaninem jest tylko z nazwy i ma w dupie reguły tej swojej religii?
Ja z muzułmaninem na luzie sobie rakiję w Bośni piłem, a przecież ponoć nie mogą tykać alkoholu.


@Krupier:

Fanatyzm religijny zawsze rodzi hipokryzje i tam gdzie komu wygodnie proby obchodzenia zakazow.

Ciekawe jakby sie ten sam gosc zachowal publicznie gdy w gre wchodzilaby strata wizerunkowa wynikajaca z pokazania ze ma w dupie zakazy religijne, albo w sytuacji konfliktu interesow i koniecznosci opowiedzenia sie po stronie 'swoich', tak jak w obecnym konflikcie
@51431e5c08c95238: wykopkom to chyba pasuje? Kary śmierci za homo czy za zdradę dokonaną przez kobietę na mężu pochwalali i w ogóle "u nas też tak powinno byc", więc mam nadzieję, że są konsekwentni i ładnie uklękną przed musli do ścięcia za to, że słuchali zachodniej muzyki (a więc nawet jeśli sami się brzydzą "zachodem" I tym calym lgbt to siłą rzeczy musieli słuchać jakiejs polskiej muzyki, a z perspektywy musli ta
Fanatyzm religijny zawsze rodzi hipokryzje i tam gdzie komu wygodnie proby obchodzenia zakazow.


Ciekawe jakby sie ten sam gosc zachowal publicznie gdy w gre wchodzilaby strata wizerunkowa wynikajaca z pokazania ze ma w dupie zakazy religijne, albo w sytuacji konfliktu interesow i koniecznosci opowiedzenia sie po stronie 'swoich', tak jak w obecnym konflikcie Izraela.


@ChrobryLubiBobry: normalnie by się zachowywał.

Widzisz, nawet nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że są na świecie
dopóki odbywa się to we własnych kręgach bez narzucania swoich przekonań innym ludziom.


@Krupier: Problem w tym, że większość (o ile nie wszystkie) religie w swoich dogmatach mają to, żeby nawracać innych. Jak tego nie robisz to nie jesteś prawdziwym katolikiem/muzułmaninem

Chyba tylko judaizm wręcz zniechęca nowych do zostania żydem i nie wystarczy pocałować Jezuska w stópki, albo wyznać szahady xD