Wpis z mikrobloga

@chrusto: Zaczekam ile trzeba - jestem zadowolony ze Steam Decka, w Stardew Valley czy Wiedźmina 3 mogę na nim grać do usranej śmieci, jeśli nowa wersja nigdy się nie ukaże i już nic lepszego na nim nie pójdzie. OLED sam w sobie nie jest dla mnie powodem do upgrade'u.

Większą moc i możliwość komfortowego zagrania np. w Baldur's Gate 3 przyjmę za to z otwartymi ramionami ( ͡° ͜ʖ
@Regis86: Troche mnie korci by wymienic, ale ani nie chce mi sie sprzedawac starego modelu i dokladac ponad drugie tyle do oleda, ani tez nie gram tak duzo na nim, by ten wydatek byl usprawiedliwiony. Najpewniej poczekam az wersja 1TB wpadnie na jakas ostrą promke za rok i wtedy sobie wymienie.
@Jedrek313: Ja mam o tyle spoko, że nie kupiłem tej starej wersji więc mogę lecieć w tego oleda i nie zastanawiać się czy to aby nie strata kasy. Apropo wersji 1TB to jestem ciekaw czy oled zachowuje się przy zastosowanym tam antyrefleksie lepiej niż ten poprzedni lcd. Użytkownik któryś tutaj wrzucał fotki i słabo to wyglądało z tym antyrefleksem w tej starej wersji. Jak będę mieć czas to będę weryfikował po
@richie-banana: Troche ciezko ocenic ekran po zdjeciach/filmikach, ja widzialem deck z tym szklem tylko raz i mialem raczej pozytywne wrazenie. W tym modelu 1TB jeszcze fajny jest futeral z ktorego mozna wyciagnac srodek i uzywac jako cienszy futeral. Nieraz nie zabralem decka ze soba, bo podstawowy futeral to straszna kobyla i za duzo mi miejsca zajmuje w torbie, zwlaszcza jak na sprzed ktory moze nawet nie uzyje.