Wpis z mikrobloga

Jak Wy już z takich trolli 3/10 robicie #spermiarzalert
Księżniczki i gwiazdy na tych swoich #!$%@? to Mnie to nie dziwi czemu tylu przegrywow tutaj siedzi,już lepiej iść na dive niż na #p0lka bo chociaż dobrze Oyebie kapiszona i wiesz za co płacisz,a takie zabawy z #!$%@? młodymi nie ma sensu,poplacisz poplacisz i nawet jeśli dojdzie do czegoś to na sile i ze skillem orangutana w płodzie,tragedia w #!$%@? ci spermiarze zrobili z tym krajem sobie na przekór sami xD
#przegryw #seks #rozowepaski
  • 4
@bobsley33: żeby te polki jeszcze ladne byly. Ostatnio widzialem wiecej ladnych brytyjek niz cebulackich polek, ktore nadal nos maja zadarty i manie wyzszosci, ktora jest bezpodstawna, porownujac wlasnie do przecietnej angielki. Jak to jest, ze taka angielka odwzajemni jakies spojrzenie uśmiechajac sie a #!$%@? polka jak na nia spojrzysz to glowa #!$%@? w chmury co najwyzej albo zrobi mine srajacego kota? Mamy #!$%@? wychowanie, #!$%@? kulture a ta domniemana uroda to
@bobsley33: później zdziwienie, że chłop woli konia zwalic niż zblizac sie do jakiejś namacalnej samicy. No ale kurde, z jakiej paki mam się zmuszac do czegos do czego mi nie stanie? Poczekac troche i te feministki zrobia nakaz zapladniania tych grubych samic i ogolnie brzydkich, jednoczesnie same dupy byle komu nie dadza. Taka hipokryzja.