Wpis z mikrobloga

Siema gothicowe świry. Powoli zabieram się do corocznego ogrania gothica 2NK i teraz mam takie pytanko/zagwostkę. Generalnie wiadomo jak wygląda sprawa z tabliczkami i stałymi premiami do umiejętności. Mianowicie, trzeba je kisić do końca gry żeby nie przekroczyć progów punktów nauki. W Kronikach Myrtany ta sprawa została fajnie rozwiązana i stałe premie nie mają na progi wpływu. I tutaj pytanie - czy jest jakiś mod/union który by dawał taką opcję? Zależy mi na tym żeby zmienić tylko to bo chciałbym ograć czystego G2NK, a kiszenie tych premii jest trochę denerwujące i spowalnia rozwój postaci. pozdro mirasy :D

#gothic #gry #pytanie #modydogier
Juannn - Siema gothicowe świry. Powoli zabieram się do corocznego ogrania gothica 2NK...

źródło: qcsdtwj57UjoaqWz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Juannn: Z drugiej strony te progi po coś są. W teorii ktoś grający pierwszy raz raczej użyje tabliczek wcześniej, a potem szkolenie będzie droższe co z kolei zaowocuje tym, że postać na końcu nie będzie przekokszona - problem, na który zwraca uwagę wielu graczy, nie rozumiejąc, że oszczędzając z premedytacją tabliczki na koniec, zaburzają balans rozgrywki.
  • Odpowiedz
  • 2
@cooles: Może i tak, ale ja po tylu latach grania w gothica znam całą grę na pamięć i już bym chyba nie potrafił grać normalnie. Największą radość sprawia mi szybkie wykoszenie postaci i przyjemna eksterminacja fauny xD więc w pierwszym rozdziale i tak już mogę położyć większość przeciwników, a te tabliczki to taki fajny dodatek.
  • Odpowiedz
  • 3
@cooles: czekaj co? teraz to niezłego fikołka zrobiłeś porównując umiejętny rozwój postaci do latania na cheatach xD. Graj po swojemu, ja będę grał po swojemu. z fartem
  • Odpowiedz