Wpis z mikrobloga

umawiałem się na wstępne badania( medycyna pracy) , termin mi nie odpowiadał więc powiedziałem żeby dali mi inny, na piątek przzyszedł następny sms tylko z jednym badaniem ( wcześniej miałem 3 plus wystawienie zaświadczenia) teraz mi przzyszedł sms że jedno badanie i drugi że orzeczenie zaświadczenie lekarza, i teraz to lekarz decyduje jakie badania robić bo laryngologa ma niby nie być w piątek i teraz się zastanawiam czy będę musiał niesetty w przyszłym tygodniu znowu się umawiać , przez allianze, czy lekarz na miejscu poprostu wystawi zaświadczenie na podstawie wywiadu i ewentualnie badań jakie można zrobic #medycynapracy #pracbaza
  • 6
  • 0
@bizancjo: umówiłem się na środę dostałem 4 sms na 4 badania, nie pasował mi termin, poprosiłem o następny dostałem sms na piątek z jednym badaniem i drugi ,, orzeczenie lekarzza medycyny pracy,, dzwoniąc do alianze nie byli mi wstanie powiedziec czy w piątek zrobią mi wszystkie badania, dzwoniąc do kliniki że lekarz na miejscu ustala i babka wspomniała że nie ma laryngologa, i zastanawiam się czy np. bez laryngologa mogą mi