Wpis z mikrobloga

Byłem w weekend na chrzcinach... zjawisko nalewania gówniakom do kieliszków sprite aby mogli poczuć się jak rodzice, doprowadziło mnie do totalnego #!$%@?. Nie ma to jak od 5roku życia programować dzieciaka na chlanie wódy.. co o tym myślicie ?
#gownowpis
  • 85
  • Odpowiedz
@Pszehooy: im wiecej alkoholików tym lepiej dla mnie i moich dzieci. Mniejsza konkurencja na rynku pracy więc dobrze że tak robią.
Powinni im juz lać wódkę tylko lekko rozcieńczoną z wodą. Szybciej zaczną chlać tym lepiej.
  • Odpowiedz
@Pszehooy widzisz, ten medal ma dwie strony. Może to i trochę za wcześnie, z drugiej strony od gówniaka się wyrabia kultura spożycia.
Nawet sobie potem nie zdajemy sprawy ale nim pierwszy raz samemu sięgnie się po alkohol, to dzięki temu każdy gówniarz wie:
- że nie pije się samemu
- że pije się tylko jak jest okazja
- ile to jest za dużo/za często
  • Odpowiedz
Byłem w weekend na chrzcinach... zjawisko nalewania gówniakom do kieliszków sprite aby mogli poczuć się jak rodzice, doprowadziło mnie do totalnego #!$%@?. Nie ma to jak od 5roku życia programować dzieciaka na chlanie wódy.. co o tym myślicie ?


@Pszehooy: hehehe mariuszku no co ty wudki nigdy nie piłeś? no co ty jesteś ten no... gejuch może?
PEDALSKĄ WODĘ BĘDZIESZ TYLKO PIŁ???!!?!? Z WUJKIEM SIĘ NIE NAPIJESZ?!?!?!?!
  • Odpowiedz
  • 0
@Pszehooy To nie ma znaczenia. U nas się od zawsze chlało że szklanki i zakazywanie dzieciom picia że szklanki Nic nie dało, chleją jak my.
  • Odpowiedz
dał staremu alkoholikowi na flache "bo mu się dziecko urodziło i żeby wypił za zdrowie hehe". Dzięki #!$%@?, przez takich właśnie całe życie się męczyłem z ojcem alkoholikiem którego ludzie poili przy każdej okazji


@Magowie0gniaEnjoyer: ja myślę, że męczyłeś się przez starego alkoholika a nie przez takich ludzi xd
  • Odpowiedz
Rownie dobrze mozna by ryczec o picie przez dzieci piccolo na sylwestra, bo to przeciez promowanie szampana xddd


@bezprzypau: Ale tak przecież jest, Piccolo wymyślił Palikot, tak samo jak on wprowadził 'setki' które mocno się przyczyniają do pijaństwa.
  • Odpowiedz
@Pszehooy: jaka patologia xD no ale nie no, wszędzie tak jest, że pozwalają dzieciakom/nastolatkom na takie "zabawy". Piwo bezalkoholowe też młodziki często popijają i bardzo cieszą się tym faktem. Alkohol to jeden z najgorszych narkotyków, już w małych dawkach ostro siada na cały organizm, a ludzie uczą dzieci, żeby się truły xD. Co za chory świat, że mamy tu taką kulturę chlania.
  • Odpowiedz
@simirgone: nie zgadzam sie, ja osobiscie pierwsze slysze o czyms takim, zreszta widac po rekacjach na wykopie ze wiekszosc ludzi jest zażenowanych. Obecnie jeśli chodzi o konsumpcję jesteśmy w ogonku europy
  • Odpowiedz
@Pszehooy: nieźle patio-znajomi, oprócz uczenia gówniaków picia uczą od małego że sprite pyszny napój, można pić ten syf, co2 rozpuszcza wapń i pyszny kwas fosforowy co czyszczą nim rdzenie atomowe, podobna patologia jak udawany szampan piccolo
  • Odpowiedz