Wpis z mikrobloga

Byłem w weekend na chrzcinach... zjawisko nalewania gówniakom do kieliszków sprite aby mogli poczuć się jak rodzice, doprowadziło mnie do totalnego #!$%@?. Nie ma to jak od 5roku życia programować dzieciaka na chlanie wódy.. co o tym myślicie ?
#gownowpis
  • 85
  • Odpowiedz
Nie ma to jak od 5roku życia programować dzieciaka na chlanie wódy.. co o tym myślicie ?


@Pszehooy: mlody proletariusz lepiej zeby poznalwal zwyczaje proletariatu, skoro na nikogo innego wyzej nie bedzie nigdy namaszczany
  • Odpowiedz
Nie ma to jak od 5roku życia programować dzieciaka na chlanie wódy.. co o tym myślicie ?


@Pszehooy Uważam, że skoro dziecko widzi jak jego wzór do naśladowania pije wódkę z kielicha to już jest dawno programowane, zanim mu się naleje sprite do kieliszka.
  • Odpowiedz
@Pszehooy: ja ostatnio byłem na weselu gdzie ciotka która jest bardzo ogarnięta nauczycielka dolewała swojemu gowniakowo Rumi do herbaty uwaga JAK ON NIE LATRZYL XD Górniak 13-14 lat
  • Odpowiedz
@Pszehooy mam dobrych znajomych i jak zobaczyłem, że karmią gówniaka colą i to szklanka za szklanką, to zwróciłem uwagę. Inteligentni ludzie, ale podobno do tej pory pamiętają zwrócenie uwagi.
  • Odpowiedz
Dziwne... Na wszystkich chrzcinach na jakich byłam (nie było ich jakoś dużo, ale kilka było) nie było w ogóle alkoholu... Jedynie woda, soki, herbata, kawa.
  • Odpowiedz