Wpis z mikrobloga

Cześć, za tydzień jadę z różową na week do Łodzi, co warto tam zobaczyć? Póki co chce iść na pewno do planetarium, stare Miasto, myślałem o orientarium ale nie wiem czy nie szkoda czasu, jest tam coś jeszcze wartego zobaczenia?
#lodz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gufi1315: orientarium dla kogoś z po za Łodzi to wg mnie jako łodzianina cena z kosmosu. Idź tylko jak bardzo chcesz i ogarnij pory karmienia zwierząt. Za tą cenę musisz spędzić tam cały dzień żeby to miało sens. W zależności czym się interesujesz masz oczywiście główna ulice Piotrkowskia. Tam głównie knajpy i najwięcej odnowionych kamienic. W godzinach szczytu podróż autem i szukanie miejsc parkingowych może być problemem. Jeszcze dużo muzeów
  • Odpowiedz
@Gufi1315: Żeby Ci było łatwiej zbiorę do kupy propozycje ludzi i sam dorzucę swoje.

EC1: NKCF i wystawa kino Polonia oraz Planetarium
Orientarium
Manufaktura
Szwendanie się po Piotrkowskiej
  • Odpowiedz
@Gufi1315: Chłopie zapomniałem jeszcze o:

Monopolis - ale tutaj to bardziej quality food, z rozrywki to jest jakiś teatr.
Jak Palmiarnia i Park Źródliska to i Księży Młyn + Lofty Scheiblera.
Jak EC1 to i też Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej (czyli gier) - nówka sztuka, tak jak i NCKF (Narodowe Centrum Kultury
  • Odpowiedz
@Gufi1315: Jak chcesz ją zabrać na Stare Miasto to na pewno bardzo się zdziwi, jak zobaczy rozpadające się pustostany i melino-kamienice. Lepiej zobacz czym jest Stare Miasto w Łodzi. To nie Warszawa.
  • Odpowiedz