Wpis z mikrobloga

Mordo skoro „ameby finansowe” stać na zakup kilku czy nawet kilkunastu mieszkań na wynajem to kim ty jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertx: jakie to zamienne, że ty myślisz, iż ja odbijam w tym swoje problemy. Pomyśl ciut szerzej. Ludzie, którzy dzisiaj chcą kupić mieszkanie to ludzie, którzy są winni tego, że urodzili się później niż te ameby finansowe i przez te "inwestycje" w mieszkania być może
@missioncritical: To masz do tego, że nazywasz ludzi obracających milionami złotych amebami finansowymi. Ba, nawet krytykujesz ich za poczynione inwestycje których zwrot wynosi nawet kilkanaście % w skali roku. Więc opcje są dwie. Albo jesteś miliarderem który nie posiada żadnej nieruchomości, albo debilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@missioncritical: to ty nie potrafisz obronić swoich teorii z dupy, nazywasz zamożniejszych od siebie amebami finansowymi ale problemem jestem ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś czuje ze się nie dogadamy, szkoda czasu
@lewoprawo: na 0%, lokatorzy mieszkań komunalnych to inna grupa niż nabywcy domów na kred...

...a nie #!$%@?, czekaj! myśmy 30 lat zaczęli #!$%@?ć publiczny zasób mieszkaniowy, wpychać pielęgniarki i nauczycieli na hipoteki, wyprzedawać mieszkania "państwowe" za psi #!$%@?, a do tego #!$%@?śmy prawo pracy i zmieniliśmy związki zawodowe w siedlisko parapolityków.