Wpis z mikrobloga

@PiccoloColo: później się dziwisz czemu ci za szybko zakola #!$%@? xD tak wiem że to genetyczne i hormony bla bla bla ale w jakimś procencie sami też się do tego przyczyniam poprzez dietę i środki jakie stosujemy na włosy
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: od takiego szamponu 6w1 dostałem łupieżu i tak chodziłem z pół roku aż żona zaprowadziła mnie w rossmanie do działu z szamponami. Nie powiem, jak zobaczyłem 40 dychy za szampon do tylko włosów to mnie zamurowało. Jednak zwracam honor różowym po 2 użyciach mój półroczny problem znikł jakbym doznał Nirvany.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: nikt tak nie pojedzie po kobiecie, jak ona sama po sobie wybierając środki do pielęgnacji ciała. Szampon do #!$%@? włosów, mleczko do #!$%@? skóry, lakiery na #!$%@? paznokcie, maseczki na tłusty ryj. Dramat XD
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: żaden szanujący się facet nie użyłby szamponu pod prysznic do mycia samochodu. Tutaj akurat zależność jest odwrotna i jest milion różnych szamponów - do felg, do podwozia, do karoserii z woskiem albo bez, na owady
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: https://laq.pl/pl/koziol/611-zel-pod-prysznic-dla-facetow-koziol-z-klasa-500-ml-5902730836094.html ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mężczyzn z klasą, dla facetów z kasą. Dla szczęśliwców, którzy mają to i to - również.

Moglibyśmy się rozpisywać na temat dobroczynnych właściwości naszego żelu, ale, Panowie, bądźmy szczerzy - kto to czyta i kogo to obchodzi?

Naszym żelem umyjesz włosy, twarz, ręce, ciało, jajka i pozostałe elementy hydrauliki.

Możesz też nim wyszorować swojego psa*, a nawet umyć swój ukochany
  • Odpowiedz