Wpis z mikrobloga

#holownia ehhh wykopki odkrywają Hołownie. Gdybyście odkryli go 3 lata temu zamiast łykać propagandę że to katol, gość bez własnego zdania (bo chce dialogu i to był największy zarzut wobec niego XD) i płaczek, to byśmy mieli dzisiaj takiego prezydenta, a nie Dudę.

#polityka #4konserwy #neuropa
  • 33
  • Odpowiedz
czyli chorągiewka co jak spadło mu poparcie to zaczął przytakiwać.


@cucugohkho: nie chorągiewka bo poglądu nie zmienił tylko przestrzega swojej obietnicy o stosowaniu zasadach demokratycznych w ustalaniu prawa.

@Skinnypdenden @Parmenides69 @filip8192 @randybobandy2 @czykoniemnieslysza @Teemcio @a_maze @asaz1 @mstasiek

Tacy jak Wy przyzwyczajeni do tyranów chyba nigdy nie zrozumieją, że poseł jest tylko urzędnikiem reprezentującym wyborców, a nie dyktatorem.
  • Odpowiedz
postulatow jego partii jest skrajnie szkodliwych


@wstanczyk: jeżeli okaże się to prawdą to nie zostaną wprowadzone w życie. Holowania wiele razy już powtarzał że zmiany ustaw należy konsultować ze specjalistami, a nie kierować się tylko swoimi poglądami politycznymi.

A swoją drogą, mógłbyś podać jakiś przykład?

Chyba że jesteś jednym z tych którzy uważają za szkodliwy każdy postulat niezgodny z poglądami prezesa Kaczyńskiego?
  • Odpowiedz
jeżeli okaże się to prawdą to nie zostaną wprowadzone w życie. Holowania wiele razy już powtarzał że zmiany ustaw należy konsultować ze specjalistami, a nie kierować się tylko swoimi poglądami politycznymi.


@MilionoweMultikonto: Mordeczko, ale wybory polityczne z zasady sa nierozstrzygalne. Tu nie chodzi o to, że jest jakieś jedno wspaniałe rozwiązanie, które możesz udowodnić, że jest najlepsze. Tu jest kwestia wyborów i polityk. Mylisz politykę z administracją.

A swoją drogą,
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o to, że jest jakieś jedno wspaniałe rozwiązanie, które możesz udowodnić, że jest najlepsze.


@wstanczyk: a ja nic takiego nie mówiłem. Jeszcze raz powtarzam, mowa jest o wyborze demokratycznym, czyli taki który będzie najlepszy dla większości, a nie poszukiwaniu jednego wspaniałego rozwiązania najlepszego dla wszystkich.

Już za sam pomysł płacenia ludziom za prywatne świadczenia medyczne można śmiało ich
  • Odpowiedz
a ja nic takiego nie mówiłem. Jeszcze raz powtarzam, mowa jest o wyborze demokratycznym, czyli taki który będzie najlepszy dla większości, a nie poszukiwaniu jednego wspaniałego rozwiązania najlepszego dla wszystkich.


@MilionoweMultikonto: Czyli w zasadzie zupełnie ci wystarcza, że Hołownia taki mądry i dobrze mówi, to na pewno zawsze wybierze dobrze i nie ma co się interesować jego poglądami, czy programem, bo z tymi dopasuje się do tego, co akurat medialnie będzie wyglądało na większość? No super pomysł mordo xd

>nie mylę, tylko sprowadzam rolę sejmu do funkcji
  • Odpowiedz
Czyli w zasadzie zupełnie ci wystarcza, że Hołownia taki mądry i dobrze mówi, to na pewno zawsze wybierze dobrze i nie ma co się interesować jego poglądami, czy programem, bo z tymi dopasuje się do tego, co akurat medialnie będzie wyglądało na większość?


@wstanczyk: za wszelką cenę starasz się nie zrozumieć co do Ciebie mówię. Po co tak przekręcasz?

Chłop ma różne poglądy i te który podkreśla najbardziej są związane
  • Odpowiedz
Nie wiesz po prostu, jaka jest rola sejmu. Jak już to chyba do rządu powinieneś się udnosić, jak w ogóle


@wstanczyk: dobrze, teraz będziesz łapał mnie za słówka. Więc mówiąc o rządzie, o posłach których wybraliśmy, to możemy decydować, czy oni będą za nas podejmować decyzje jak mamy żyć, czy będą dbać o to żebyśmy żyli tak jak myśmy zdecydowali.

Każdy poseł ma prawo olać potrzeby swoich wyborców, ale ja
  • Odpowiedz
za wszelką cenę starasz się nie zrozumieć co do Ciebie mówię. Po co tak przekręcasz?


@MilionoweMultikonto: A co ja przekręcam? Raz za razem wysuwasz argument, że Hołownia jest taki super, bo niby jakieś tam poglądy ma, ale generalnie to będzie miał takie, jak większość ludzi będzie chciała, aby miał. Czy się wycofujesz jednak?

Chłop ma różne
  • Odpowiedz
@wstanczyk: potrzebą wyborców Hołowni jest stosowanie się ustawodawców do woli społeczeństwa. Będzie robił to czego oczekuje społeczeństwo, ponieważ głosił, że będzie robił to czego oczekuje społeczeństwo.

Już dawno pogodziłem się z tym, że wielu i tak tego nie zrozumie, wszak połowa społeczeństwa ma poniżej 100 IQ.
  • Odpowiedz