Wpis z mikrobloga

Trochę to po,ebane. Od kilkunastu dni, może tygodni ciągle myśle o tym co będzie po śmierci. Mam 30 lat, pierwszy raz w życiu dopadły mnie takie myśli i cholernie się boje. Nie wiem czego, tej pustki która ma niby nastać.. przez to panicznie boje się o swoje zdrowie. Zaczynam szukać sobie chorób, codziennie coś mnie boli. Tak już się nie da zyc, a jednocześnie tego nieżycia się boje jeszcze bardziej. Mieliście tak? Da się to jakos opanować czy tylko #terapia ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
@programista15cm: odpowiadajac na pytanie - nie bardzo. Zastanawia mnie tylko ten mój stan.. Bardziej spodziewałabym się takiego po nagłej śmierci mojego taty 2 lata temu, a nie teraz gdy w życiu wszystko się uspokoiło. Jestem świadoma tego ze to jest dziwne i nie do końca normalne, jak najbardziej będę szukać pomocy u specjalisty, po prostu zaczyna mnie to wszystko za bardzo wbijać w ziemie.
  • Odpowiedz
Jestem świadoma tego ze to jest dziwne i nie do końca normalne,


@Historycznygagatek: po pierwsze nie mów, że to co czujesz jest dziwne i nienormalne, bo Ty to czujesz i masz prawo do tego. Przeciwnie daj sobie na to przestrzeń i przyjrzyj sie temu. Nie zagluszaj tego telefonem, rozrywakmi ani uzywkami to prędzej zrozumiesz skad to sie wzielo i szybciej zniknien to uczucie
  • Odpowiedz