Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: przegrywamy na wykopie który jest ponoć bastionem spermiarzy i incelów... A nawet jeśli nie - bez wątpienia jest bastionem mężczyzn którzy powinno wspierać się wzajemnie.
Ale jak przychodzi co do czego to większość męskich inicjatyw znika w gąszczu postów z jednocyfrową ilością polubien, świetnie widać to choćby po różnych zbiórkach, a te reklamowane twarzą jakieś różowej niemal zawsze zwracają większą uwagę... Ehhh. Pozostaje się cieszyć, że niektóre z inicjatyw różowych
@Kremufka2137: To mnie rozwala za każdym razem, nie raz były np. wpisy przegrywów o tym, że o facetach nikt nie myśli, nikt ich nie plusuje, nikt się nimi tutaj nie przejmuje itp. To dlaczego nie robią tego właśnie oni? xD Kilka lat temu była też jakaś inna akcja związana z męskim zdrowiem, prowadziła ją różowa, na początku wpisy miały jakieś plusy, potem już mniej, a dodatkowo wykopki zaczęły ją obrażać. I
@choochoomotherfucker: No nie wiem. Ja się czuje niedoceniany ze swoją twórczością na wykopie, i nomen omen wykopywany przez grupy lobbystyczne. A to politycznych natrętów popierających tuska a to wściekłe różowe z większością ilością + kiedy napiszą, że mają urodziny. Zwyczajnie przykro bo myślałem, że wykop to miejsce w którym mogę wygadać się na wiele tematów. Nie mogę jak widać..

ze swoją twórczością na wykopie


@dotankowany_noca: Czyli z wrzucaniem memów z internetu i gołych bab? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz przecież plusy przy wpisach, byłeś nie raz w gorących, nie wiem, czego byś jeszcze chciał, wrzucając akurat coś takiego. Możesz zacząć udzielać się na tagach związanych ze swoimi zainteresowaniami, wtedy będziesz częścią mniejszej społeczności i może będziesz miał wykopowych ziomeczków.

A to politycznych natrętów popierających tuska a
@dotankowany_noca: możesz próbować, może kliknie.
Jeśli o mnie chodzi to możesz się wygadać, ale nie obiecuje, że się z Tobą zgodzę.
Nie podejrzewając Cię broń boże o nic (nie przesledzilem Twojej twórczości tutaj) środowiska z tagów pillowskich, przegrywowskich i pokrewnych raczej za mną nie przepadają ponieważ mam w zwyczaju się z nimi nie zgadzać, podważać ich tezy i zadawać niewygodne pytania - co sprawia, że jestem jakby pośrodku, albo przynajmniej aspiruję
@dotankowany_noca: Gdzie napisałam, że to jest złe? Zapytałam tylko, czego byś jeszcze chciał oprócz plusów, bierz moje komentarze i pytania dosłownie, tutaj nie ma żadnej złośliwości, serio nie wiem, czego oczekujesz od wykopków. Zresztą to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami, ile razy były sytuacje, kiedy wykopki kogoś wielbiły, a następnego dnia już nienawidziły, nie ma co szukać tutaj atencji. Tzn. można, ale trzeba brać to wszystko na luzie.