Wpis z mikrobloga

@miauczar: @Poludnik20 Nie ma aż takiego huku od opon. Ale hałas generują głównie silniki aut + generalnie samochody ciężarowe jak przyczepa wali. Musiały by być auta elektryczne żeby było tak pięknie jak to opisują.
  • Odpowiedz
  • 0
@lentilek: no mi też się to wydaje trochę dziwne z tą nawierzchnią. Ekrany są chyba jednak lepsze. Chociaż z drugiej strony tutaj od nas jak się jedzie tańszym samochodem do Warszawy to trzęsie jak cholera. Trasa ukończona jakoś z 10 lat temu, więc może na tej cichszej, z domieszką bitumiczną nie trzęsie. Ja sobie czytam książki podczas jazdy i czasem mogę czytać na Bookerly 5 a czasem muszę dać nawet 12,
  • Odpowiedz
  • 0
Te lubię najbardziej, ponieważ są na sznureczku i się nie gubią, no ale standardowe pojedyncze gąbeczkowate też się używa. Przy sobie mam trochę zużyte więc nie będę ich fotografował. W tych ze zdjęcia czasem sobie chodze po mieście. Słuchać wszystko, ale łagodniej.

Natomiast pracownicy spółdzielni na terenie której mieszkam nadużywają sprzętu hałasujacego i praktycznie codziennie przez pół godziny trzeba zakładać zatyczki. Jeśli sie tego nie zrobi boli głowa przez następne kilka godzin.
Poludnik20 - Te lubię najbardziej, ponieważ są na sznureczku i się nie gubią, no ale ...

źródło: IMG_20231115_125826

Pobierz
  • Odpowiedz