Wpis z mikrobloga

Jak ktoś kradnie to kradnie, nieważne czy złotówkę czy miliard. Złodziej dla mnie nie powinien rządzić i nigdy złodzieja nie poprę. Jeśli niepopieranie złodziei to symetryzm to jestem symetrystą. Nawet jestem arcysymetrystą


@kidi1: jestes symetrystą czyli osobą niezbyt mądrą.
Mądrym ludziom robi różnicę, czy im ukradną mniej czy więcej. A czekając na partię idealną życzę powodzenia i cierpliwości. Trochę sie naczekasz, a w międzyczasie będą cie robić i będziesz się biernie
@Tymajster: A kto Ci powiedział, że biernie czekam? Głosuję z własnym przekonaniem a moje przekonanie mówi- nie głosuj na złodzieja. To raczej Ty jesteś niezbyt mądry bo widzisz tylko Tuska i Kaczyńskiego. Jestem arcysymetrystą jak już wspomniałem.
to mi już wystarczy żeby być symetrystą


@kidi1: ktoś kiedyś powiedział że polityka i wybory są jak podróż autobusem. Jak nie ma takiego który idealnie zabierze cię do celu to wsiadasz w taki który chociaż jedzie w te stronę żeby się do niego zbliżyć. To nie koncert życzeń, tupanie nóżka i skandowanie “wszyscy” kradną robisz tylko sobie na złość i odzierasz siebie z prawa głosu.
@Pogadajmy: bardzo fajna wypowiedź, gdybym nie wiedział co to erystyka i whataboutism, oraz gdybyśmy nie siedzieli na wykopie to jeszcze może bym się zgodził. Tu brzytwa hanlona nie obowiązuje.
@mirekkomarek: nie twierdzę że jesteś pisowcem, twierdzę że uprawiasz whataboutism. Sorry, ale jak ktoś w biały dzień gwalci i rabuje i typ który zwinął ci 100 zł chce go powstrzymać a ty wylatujesz z tekstem “no ta, a już nie pamięta że sam złodziej” to jest zrównanie tych dwóch gości. A oni nie są równi. Najpierw przywróćmy jakiekolwiek standardy demokratyczne w tym państwie a później bawmy się w ich optymalizację
Sorry, ale jak ktoś w biały dzień gwalci i rabuje i typ który zwinął ci 100 zł chce go powstrzymać a ty wylatujesz z tekstem “no ta, a już nie pamięta że sam złodziej”


@Gluptaki: no no, tak samo pis gadał w 15 roku też mieli sądzić platfusów i #!$%@? z tego było a po drugie nie wierze już w żadne słowa ludzi z tych dwóch partii, jak powiedzieli że chcą
Ja Ci dałem już listę. Zarówno PO jak i PiS rządziło 8 lat (PiS nawet dłużej licząc koalicję z samoobroną i LPR) - masz pełne dane by porównać obie te władze i to do czego się posunęły oraz jak traktowały suwerena. Jeśli dla Ciebie oba te rządy wyglądały tak samo i niczym się nie różnią mimo konkretnych przykładów to ja już nic nie poradzę. Jak cie denerwuje, że 2+2=4 i chcesz się
@Gluptaki: Politycy są adekwatni do wymagań społeczeństwa. Jak społeczeństwo mało wymaga i toleruje złodziejstwo to politycy będą mało robić i kraść. Proste.
bardzo fajna wypowiedź, gdybym nie wiedział co to erystyka i whataboutism, oraz gdybyśmy nie siedzieli na wykopie to jeszcze może bym się zgodził. Tu brzytwa hanlona nie obowiązuje.


@Gluptaki: Tak tak, ja się rozpisuję, tłumacze, używam prostej analogii, podsumowuję... A ty wrzucasz parę losowych słów, które mają zabrzmieć mądrze, zero uzasadnienia i myślisz, że to jest odpowiedź? Oj nie drogi panie.

Jeżeli nie mam w czymś racji to bardzo proszę, żebyś