Wpis z mikrobloga

  • 440
@mirekkomarek: o, mamy pierwszego symetrystę! <3 Może wreszcie trafię na takiego który mi odpowie na kilka pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? 

- Gdzie łączyli ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Albo waliło na propagandę po 3mld (rocznie!)?
- Albo zajumalo z funduszu
Gluptaki - @mirekkomarek: o, mamy pierwszego symetrystę! <3 Może wreszcie trafię na t...
@matt-pitt: Czarno- biało świat widzą ci ludzie, którzy swoim myśleniem życzeniowym wmawiają sobie, że do naszego narodu właśnie dotarł zbawiciel i nas uratował przed całym złem nadużywania władzy przez polityków. Tym bardziej, że ten zbawiciel już raz spadł z rowerka, tylko już nikt o tym nie pamięta. Cieszę się, że pis poleciał na pysk, ale jednocześnie jestem realistą i nie mogę się doczekać jak za jakiś czas będę cytował obecne wpisy
Czarno- biało świat widzą ci ludzie, którzy swoim myśleniem życzeniowym wmawiają sobie, że do naszego narodu właśnie dotarł zbawiciel i nas uratował


@kidi1: Koleś, jest zupełnie na odwrót. Nikt nie twierdzi, że Tusk to zbawiciel, za to większość się cieszy z tego, że kraj już nie zmierza prosto w stronę autorytaryzmu. Tą wiarę w ludzi o "zbawicielu narodu" to ty sobie musisz wmawiać, żeby się to twoje czarno-białe #!$%@? jakoś spięło.
nie mogę się doczekać jak za jakiś czas będę cytował obecne wpisy na wykopie jak Mirki już zmienią zdanie i zaczną krytykować rząd.


@kidi1: Właśnie ci pokazałem na Twoim przykładzie, że żadną inną opcją nie jesteś bo dla ciebie albo popierają albo krytykują, więc przestań się kompromitować.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pogadajmy @kidi1 koledzy, Tusk dobry, Kaczyński zły. Kto się nie zgadza zostanie zwyzywany jednym lub kilkoma aktualnie popularnymi na wykopie słowami (tym razem padło na symetrystę). I proszę mi tu żadnych merytorycznych argumentów i logiki nie wprowadzać. Tutaj się tylko wyzywamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A szczerze to najbardziej razi mnie w oczy ta hipokryzja zwolenników Tuska, mających się za poziom wyższych od pisowców, a tak naprawdę będących