Wpis z mikrobloga

Czas na zmianę telewizora. Szukam OLED 55" do Netflixa, konsoli i oglądanie zwykłej tv.
Jaki polecacie? Może jakiś inny niż z tych poniżej?
Mam też Soundbara Samsunga, który jest połączony z tv przez Bluetooth (jak się włącza tv to włącza się też soundbar). Czy tak będzie działaś z którymś z tych?
#telewizory #telewizor #samsung #lg #sony #oled

Który polecacie?

  • LG OLED55C32LA 36.5% (19)
  • Philips 55OLED707 19.2% (10)
  • Samsung QE55S92CAT 15.4% (8)
  • Sony XR-55A90J 28.8% (15)

Oddanych głosów: 52

  • 6
@wfd: rozstrzał masz dość spory, od budżetowych OLEDów po master series od Sony...

Czy tak będzie działaś z którymś z tych?


@wfd: z każdym po kablu. Jest jakiś powód do używania BT do przesyłania dźwięku?
via Wykop
  • 0
rozstrzał masz dość spory, od budżetowych OLEDów po master series od Sony...


@Drmscape2: które są budżetowe? Bo ceny to od 6000 do 7000 zł.
... brak kabla?


@360obrot: @wfd gorsza jakość dźwięku, opóźnienia...

które są budżetowe?


@wfd: ten Philips przy a90j jest jak maluch jest ferrari, jest fatalnie pozycjonowany cenowo. Może i obydwa czerwone i mają cztery koła, ale na tym podobieństwa się kończą. Plusem tego Sony jest też to, że o ile nie masz topowego soundbara z satelitami do surround to będziesz się mógł tej belki z czystym sumieniem pozbyć.
Plusem LG C3
@wfd:
Samsung to bardzo słabe wykonie, Tizen co uważam za wade oraz brak kodekow Dolby Vision co przy filmach/netfliksach jest bardzo dużą wadą oraz przeciętna matryca. Jak szukałem telewizora dla siebie to przy pytaniu o samsungi ludzie w głowy się pukali, a wcale najtańsze nie były.

O Philipsie dużo nie powiem ale Ambilight robi wrażenie, co prawda można kombinować z zewnętrzymi paskami led do innych telewizorow ale nie wiem jak to