Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner ja mialem dwie dziewczyny z ustami z kwasem, na pierwszy rzut oka nie było nawet widać, że mają kwas, ale one to chyba 1ml jak pamiętam, u Ciebie pewnie więcej

  • Odpowiedz
@pamareum nieee, ja tylko usta, naturalnie mialam jedna strone mniejsza i chcialam wyrownac ale powiekszylam znowu bo mi sie takie podobaja ale to tyle z poprawek, reszta mi sie jak najbardziej podoba
  • Odpowiedz
@SarahC ale ja tu nie mowie o komentarzach, to, ze ludzie na wykopie sa…. inni….. to kazdy wie, ja to specjalnie wrzucam bo lubie to czytac, mi chodzi o fakt, ze Ty podobno jestes dziewczyna, jak facetow da sie zrozumiec bo oni ogolnie nie grzesza inteligencja tak co do dziewczyn albo jestes naprawde bardzo smutna osoba i masz smutne zycie, masz mase kompleksow albo jestes po prostu dziwna i pick me, cos
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: Ty, no to tak jakbym ja weszła na deviantart czy inny 4chan i płakała że są prace +18, weź sobie przemyśl gdzie siedzisz i z kim siedzisz (egity i te sprawy) — A na moje to dzisiaj widownia jest i tak dosyć miła, zazwyczaj są gorsi. ( ͡º ͜ʖ͡º) Dużo ludzi odeszło po wykopie v3.0
  • Odpowiedz
@pamareum: Mirek, chciałabym Ci doradzić ale poza dwoma plombami nie mam problemów z zębami więc cóż, mogę jedynie odesłać do innego specjalisty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@pamareum wiem? napisalam, ze wstawiam to specjalnie, sam opis tego zdjecia chyba to sugeruje? ze wstawilam to po to zeby sie zesrali, kto zna mnie ze wczesniejszego konta, wie, ze na wk00rwianiu przegrywow opiera sie moj wykopowy kontent
  • Odpowiedz