Wpis z mikrobloga

@janusz90: ta, dostaniesz shadowbana, nawet jak będziesz pisał 'przenośniami' - nie wprost. Przerobiłem 4 konta, wszystkie na shadow banie.

Czas operacyjny bana zależy od farta, przez 3 pierwsze konta miałem chwilę czasu i pisałem z fajnymi laskami, po od 4-8h dostawałem shadow bana. Na 4 koncie w tym miesiącu, nie zdążyłem nawet nikogo wyszukać, od razu praktycznie dostałem shadow banem na ryj xD

Jak rozpoznać że ma się shadow bana? Są
nawet jak będziesz pisał 'przenośniami' - nie wprost


@kaminarii: ciekawe czy to przez zgłoszenia profilu przez laski czy algo tindera to jakoś wyłapuje? Chodzi o pierwszego bana bo kolejne to już wiadomo. Bez nowego fona, karty i zdjęć nic nie zrobi.
@De_Fault: Nie robiłem kont na tym samym mailu/fonie bo się po prostu nie da. Kasowanie to proces a pewnie numer i mail jest w systemie oflagowany. IP zmienić nie problem. Dlatego co kolejne konto miałem możliwość działania, przez chwilkę. Ostatnim się jednak zdziwiłem :D

Z tego co wiem to raz, moderacja dwa - samego shadow bana da się wyłapać za dużą ilość swapowania. Laski pewnie też zgłaszają bo czują się 'urożone'
@kaminarii: Z drugiej strony jakiś typek robił na yt eksperyment i tam wyłapał tych dup chętnych na układ kilkadziesiąt. Ale to było 2 lata temu. Może teraz się bardziej za to wzięli. Może też zależy od rodzaju konta. Jak kupisz premium to się tak szybko nie dojebią bo strata klienta dla nich.
@De_Fault: Golda na każdym miałem, bez golda to się podetrzeć możesz tinderem przecie. No, jest możliwe że była mniejsza moderacja 2 lata temu. Ogólnie tinder to fajne narzędzie bo rzeczywiście można znaleźć dupy chętne na układ - tyle że potrzeba trochę więcej czasu niż 8h i ban :P
@De_Fault: Konto od kupy czasu, nie dostałem shadow bana. Problem niestety jest taki że:
a) trzeba prócz premium zrobić weryfikację twarzą, bez weryfikacji twarzą mogą obciąć ci możliwość pisania jako 1 i obciąć zasięgi. Mi się coś zbugowało i po kilku miechach na nowe pary mogę odpisywać, stare dalej mam blokadę że sam pierwszy nie napiszę, muszę czekać na wiadomość :D
b) bardzo dużo fejk kont, dużo kont nie aktywnych, dużo