Wpis z mikrobloga

Droga do sukcesu z komentarzy na kwejku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Nie zazdroszczę gościowi jego przyszłości z takim podejściem. Ja #!$%@? na kasie w Tesco jak tylko skończyłem 17 lat. C***e były czasy, płacili tylko 7,5zl brutto/h na umowie o dzieło, ale trochę popracowałem na popołudniówki, kupiłem se cinquecento 0,7L. Pożyczyłem od taty jakaś tam c***ata nawigację (wtedy jeszcze nie były rozpowszechnione smartfony z internetem) i kupiłem mapę miasta. Zacząłem rozwozić pizzę. Jakoś się ogarnęło trochę kasy i kupiłem se Micrę K11 w 1.0. Ależ to była strzała. W tym czasie uczyłem się w technikum jeszcze. Bylo ultra ciężko wstawać do budy ale jakoś się prześlizgnąłem przez nią. Potem zatrudniłem się jako kelner i obsługiwałem wesela we wsi obok mojego miasta. Dobra kasa z tego była, szczególnie z napiwków. Jak skończyłem 21 lat to wyprowadziłem się od rodziców na pokój i podjąłem pracę w serwisie komputerowym. Gość dupowato płacił więc szukałem czegoś innego. Zatrudniłem się w porcie przy rozladunku kontenerów na zleceniu. Fizyczna robota dodała mi tężyzny. Kartony z częściami samochodowymi, rowerowymi, cukier w workach po 50 kg. Ale tu już kasa była lepsza. Widziałem szansę w tej firmie bo jest duża więc postanowiłem pójść na studia zaoczne w kierunku logistyki. No i dzisiaj po 9 latach od zatrudnienia w porcie siedzę w nim na umowie o pracę, mam te 6k na rękę, stabilna posadę, kupiłem wlasne mieszkanie, międzyczasie znalazłem dziewczynę, wziąłem z nią ślub i teraz jeszcze 8 miesięcznika zasuwa mi po mieszkaniu. Jest ciężko ale ciągnę swoje gówno do przodu. Nie narzekam. Jest zajebiście:) Nie jest to może wiele, ale uważam że idę w dobrym kierunku.

Ogarnij się typie i weź do roboty. W życiu trzeba mieć dużo pokory. "

https://m.kwejk.pl/zobacz/4014050/przytlaczajace-zycie.html

#przegryw #cope #depresja #rozwojosobistyznormikami
LajfIsBjutiful - Droga do sukcesu z komentarzy na kwejku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Nie zazdroszcz...

źródło: W8YN2zr1aRVbd2YB

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@prawilnik: Nigdzie nie napisał, że żyje jak król. Zarabiając 6k można być po prostu szczęśliwym zwłaszcza jak się ma obok ludzi których się kocha. Na wykopie panuje jakieś wypaczone wyobrażenie o życiu.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Problem z ludźmi jest taki, że niektórzy mają w głowach niewolnictwo. Oni sami siebie oklamuja, że praca za miskę ryżu jest dobra. Starsze pokolenie mogę zrozumieć, bo im ciężej przemówić, ale wśród młodych też takich można znaleźć.
Niektórym do życia wystarczy, że mają za co jeść ^^ i będą się oklamywać do samego końca, że tak powinno wyglądać życie. No niestety życie nie polega tylko na żarciu, spaniu i ruchaniu.
  • Odpowiedz