Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #s--s
Jak to jest być w związku z dziewicą? Czy one są naprawdę są takie męczące, wszystkiego się boją, wszystko chcą powoli, trzeba czekać na nie latami aż będą gotowe?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr_p0lak: Fajne są, zawstydzone i fakt z niektórymi rzeczami się boją, ale po kilku orgazmach już myślą nad kolejnymi eksperymentami ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ciekawość, zawstydzenie i taka urocza niewinność. Zupełnie co innego niż jakaś poCHADowa baba co podchodzi do ruchania jak do mechanicznej czynności ocierania mięsa o mięso i gada o tym jak o wychodzeniu do sklepu po chleb.

"Temu dałam, temu dałam, ten lubił
  • Odpowiedz
  • 0
@OpowiedzMiCos: masz jakieś rady jak się z taką obchodzić? Bo ja mam wrażenie że zrobię jeden niewłaściwy ruch i koniec ze mną. Jak budować z nią relację? Umawiałem się z doświadczonymi laskami, czułem większą swobodę, a z nią muszę bardzo uważać bo księżnicza zaraz się rozpłacze i śmiertelnie obrazi się na mnie
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: Nie zmuszać do niczego czego nie chce, proponować i sprawić by czuła się bezpiecznie i Ci ufała ¯\(ツ)/¯. Czyli tak jak z każdą inną laską, różnica jest taka, że nie wrzucasz jej do łóżka na 3 spotkaniu i nie oczekujesz gały na drugim.

No i pamiętaj, że ma się czuć bezpiecznie przy facecie, a nie "bezpiecznie" przy koledze geju XD

I jak się zaraz rozpłacze to znaczy, że robisz
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: Widać, że z Tobą jest problem jak podchodzisz do tego jak saper do miny. To jest przede wszystkim osoba, istota myśląca i czująca, a nie lalka do dmuchania. Może nie bierz się za takie rzeczy jak nie potrafisz na pierwszym miejscu postawić jej komfortu i dać naturalnie znajomości rozwinąc skrzydła.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweLwiatko: chodzę za nią długo, flirtuje z nią, jakieś dwuznaczne teksty, ona się uśmiecha, jest zastydzona, za każdym razem jak próbuję zbliżyć się do niej np. niby przypadkiem dotknąć dłoni, poprawić jej włosy czuję, że boi się i lekko dystansuje się. Nie mam pomysłu jak ją uwieść żeby myślała o seksie. Młoda dziewczyna nie ma myśli o facetach? Myślałem nad tym żeby ją zaciągnąć na jakieś wino i upić żeby
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: To co robisz może po prostu nie wynikać naturalnie. To cholernie delikatna sprawa, a w przypadku gdy robisz ruch bez wyczucia, możesz ją tylko odstraszyć i oddalić. Tak, może być wiele powodów z których wywodzą się jej obawy. Od problemów natury intymnej, przez niskie poczucie własnej wartości czy kompleksy, po jakieś blokady spowodowane doświadczeniami z przeszłości.

Nie mam pomysłu jak ją uwieść żeby myślała o seksie.


Po prostu widzisz, ty masz już cel i widzisz w niej głównie obiekt seksualny. To niezdrowe podejście które sabotuje na starcie Twoje działania. Wątpię byś był światowej klasy aktorem i potrafił ukryć swoje
  • Odpowiedz