Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopakowicze!

Nie wierzycie? My też ledwo! Do startu wykoPAKI zostało już tylko 7 dni! Tak, dokładnie! Już 20 listopada wszyscy zaczynamy świąteczne szaleństwo!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to naprawdę ostatni dzwonek na sprawdzenie, czy spełniacie wszystkie wymagania. Nie zostawiajcie tego na ostatni moment!

Mamy też dla Was kilka ważnych informacji na temat tegorocznej edycji. W Panelu Uczestnika wprowadziliśmy kilka zmian, m.in.:
- Już na etapie logowania zauważycie pewne nowości. Z racji modyfikacji w API Wykopu będziemy dokładnie weryfikować, czy macie aktywne PW.
- Kolejna nowość to weryfikacja podczas logowania z nieznanych urządzeń. Będziecie proszeni o wpisanie kodu weryfikacyjnego, który domyślnie trafi do Was na email. Jeśli wolicie kody z aplikacji Authenticator, w ustawieniach można zmienić swoje preferencje. Pamiętajcie, że powierzacie nam ważne dane, dlatego nieustannie dbamy o Wasze bezpieczeństwo!
- I wreszcie, ostatnia z większych, ale nie mniej ważna zmiana - teraz będziecie mogli modyfikować swoje preferencje dotyczące odbioru paczki nawet po losowaniu par. Jeśli Wasze zmiany okażą się istotne dla nadawcy, będą wymagały jego akceptacji. Mamy nadzieję, że ułatwi Wam to życie w tym gorącym, świątecznym okresie!

Nie możemy się już doczekać startu! Do zobaczenia wkrótce!

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI!
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Wykopakowicze!

Nie wierzycie? My też ledwo! Do startu wykoPAKI zo...

źródło: 208ce661343d7b75

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
a ja pytanie techniczne mam. jestem już trochę starą pomarańczą, więc nie wiem jak to działa, ale jest opcja, żeby dostawać powiadomienia z tagu autorskiego z wpisów od wszystkich użytkowników? bo kiedyś dostawałam normalnie, a lubię tę świąteczną sraczkę we wpisach mireczków. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: czy wymóg 50 wpisów na Mirko do wyższego poziomu paczek jest must have czy jak komuś brakuje paru to zrobicie wyjątki? W sumie nawet nie wiem ile mi brakuje ale wg waszego formularza się nie łapię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@wykoPAKA szkoda, że użytkownicy, którzy brali udział we wcześniejszych edycjach( i wywiązali się z wysłania paczki), nie mogą z automatu uczestniczyć. Rozumiem aktywność, ale po co..
  • Odpowiedz
Dopóki nie wymyślicie czegokolwiek na żerujących typów co wysyłają jakieś losowe gówno to nie biorę udziału bo szkoda się starać zeby się zawodzić.
  • Odpowiedz
W zeszłym roku wziąłem udział po raz pierwszy i mega mi się podobało śledzenie tagu:) piękne posty były, akcja z kurierami też fajna. Wezmę udział w tym roku jak nic! Szkoda, że nie mam postów odpowiednio dużo, by załapać się na większą pakę :(
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: będzie opcja wybrania że nie chce się dostawać Paki spoza UE. W zeszłej edycji dostałem jakieś śmieci i jeszcze musiałem za to zapłacić 27 euro cła xD
  • Odpowiedz