Wpis z mikrobloga

Naćpałem się amfą i naszła mnie taka myśl, że nie ma wielkiej różnicy między amfą a np. "kryształem speedującym" 3cmc. Pobudzenie, do tego euforia, no dla mnie praktycznie efekt ten sam. A wy jakie macie odczucia?
#narkotykizawszespoko
  • 10
  • Odpowiedz
@lukiboss tyle ze 5 kryształu zjesz w 30h a 5ke dobrego spida nieda rady bo niema takiej chcicy na dorzutki. zreszta 5 krisa 250 a 5 spida 100. roznice sa widoczne.
  • Odpowiedz
  • 1
@shawty69 wydaje mi się że speed gorzej pod względem psychoz bo działa mocniej na bezsenność, kryształ za to gorzej fizycznie bo mocno niszczy zatoki lub żołądek
  • Odpowiedz
  • 0
@lukiboss jeśli mówimy o typowym speedzie to amfa wygrywa, jednak kiedy dostaniesz coś euforycznego, wtedy kryształ jest według mnie lepszy przy odpowiednim i zdrowym podejściu do zdrowia i dawek
  • Odpowiedz
  • 0
@jamtojest2 to akurat kwestia słabej jakości, też tak miałem przy osiedlowych sortach, jak masz coś lepszego czujesz nie tyle stymulację co chęć do działania i mała euforię która nakręca "chęć do życia"
  • Odpowiedz
@lukiboss dziwne mordo bo z tego co wiem po krysztale zwała jest znikoma a faza mija jak ręką odioł a po spidzie to meczarnia i dochodzenie do siebie przez kilka dni.
  • Odpowiedz