Wpis z mikrobloga

Zaczyna się. Znowu wszędzie w necie spam neofitów burgerowych. "Kanapka drwala? JAK MOŻESZ JEŚĆ TO GOWNOOO!!"
A mogę, jest smaczna, pożywna, wygodna do jedzenia. Do tego idealny balans smaków w przypadku drwala na ostro.
A w burgerowni? W burgerowni jak w lesie. Poszedłem niedawno do jednej takiej, zamawiam, a tam nawet nie zapyta mnie o poziom wysmażenia, okazuje się że mają jeden - suche gówno, które trzeba popijać i za które płacisz 40zł XD
Albo bułki, co to za moda do #!$%@? żeby ją grillowac z dwóch stron XD Tak je wysuszają przez to, że smakuje jak przedwczorajsza kajzerka XD
Albo te wieżowce w bułeczce o średnicy 3cm, za każdym razem się #!$%@?ą i wszystko #!$%@?, aż mam flashbacki z 11 września.
A w maczku? Kulturka, szybko, sprawnie, smacznie i tanio

Pobierz JanRouterTrzeci - Zaczyna się. Znowu wszędzie w necie spam neofitów burgerowych. "Kan...
źródło: obraz_2023-11-13_112258575
  • 7
@JanRouterTrzeci: Smacznie i tanio XD W maku albo jest smacznie (o ile można tak powiedzieć), albo tanio. Bo za cenę 40 zł masz w Burgerowani 10x lepsze żarcie niż w maku ;) Nie wspominając o jakości mięsa
@JanRouterTrzeci: Wywołam tutaj incydent fekalny w spodniach fanów KRAFTOWYCH burgerów ale moim zdaniem drwal na ostro wypada lepiej od niektórych burgerowi. Jadłem już sporo burgerów z różnych miejsc i przynajmniej kilkakrotnie trafiałem na burgery gorsze od Mcdonaldsa, który jednak zawsze trzyma jakiś poziom (niekoniecznie lepszy od najlepszych burgerów ale zawsze stabilny). Kompletnie przypalone i bardzo tłuste mięso, rozpadająca się bułka albo przemoczona od jakiegos sosu bułka - ile burgerowni tyle opcji