Wpis z mikrobloga

@Fren: Muszę przyznać, że spadłem z krzesła jak zobaczyłem na narodowcy.net pochwalny artykuł dla tych zwierząt powiewających czerwono czarną flagą. Połowa tych wypocin to było coś w stylu "tak wiemy wyrznęliście trochę Polaków ale to dawno tam było, zapomnijmy o tym" :/. Normalnie aż mi się niedobrze robiło gdy czytałem.

Co ciekawe na następny dzień, zebrałem się z chłopakami (właśnie o narodowych odchyłach) i poszliśmy sobie na piwo. Heheszki przy stole,
@sylwke3100: Mam głęboko w dupie Putina jednak fakty są takie, że jego mieliśmy za miedzą przez tyle lat i był spokój, a "zdziczała banda debili" wychyliła łby w ostatnim czasie jak tylko im Niemcy euro-banknotami pomachały przed nosem, zrobiła u siebie rewolucję obaliła (choć nie do końca) rząd i cholera wie do czego jest jeszcze zdolna (a jest uzbrojona, fanatyczna i poza kontrolą).

Putin niech sobie bierze Krym, my powinniśmy zająć
@FlaszGordon: Po co nam Kresy? Przecież to kolejną kula u nogi w kraju w który już i tak za dużo waży.

Czyli w sumie po co była Solidarność, po co "wolne wybory" przebież wtedy też był spokój dopóki nie zaczęli strajkować. Dziś dalej byśmy żyli w PRLu. Przecież tobie pasuje taka opcja co nie? Pewnie ZOMO też mogło by pozostać jak tak tobie pasuje "spokój".

Mnie tam już nawet UE nie
nie wiem po co na siłę wciskasz ciągle tą unie.


@sylwke3100: Bo otwieram lodówkę a tam UE mówi mi, że mam nie lubić rusków i pomagać Ukraińcom - banderowcom.

Sory... reakcja zwrotna na nadmiar propagandy brzmi NIE!.
@sylwke3100: "nie interesuje mnie" =/= "popieram"

Ale mnie nie dziwi, że to Putin się Krymem interesuje jak większość tam to ruski albo pro-rosyjscy Ukraińcy.

Ps. Zadałem sobie odrobinę trudu i policzyłem ile propagandowego gówna jest na Wykopie.

Ilość znalezisk do ilości wykopów próbujących zdyskredytować rusków, dotyczących krymu i pojazdówek po Putinie.

Główna: 54 wykopy - 12 propaganda

Najnowsze: 52 wykopy - 10 propaganda

Aktywne: 53 wykopy - 14 propaganda

A co