Wpis z mikrobloga

@excelfinance stawiasz koze i rure komina z kozy wsadzasz do ceramicznego komina. Uszczelniasz to wełną i obsmarowujesz silkonem na szczelno czy inną zaprawą. A od dołu masz ciąg świeżego powietrza co by okien nie otwierać do palenia.
  • Odpowiedz
@excelfinance: przy tak postawionym kominie i zamontowanym przełączniku w grę wchodzi raczej jakaś koza. Przy kominki za dużo przeróbek by było albo wystawałby na pół salonu z ogromną obudową
  • Odpowiedz
  • 0
@galonim no szkoda, raczej kozy mi się nie podobają, wolałbym standardowy kominek bardziej dla klimatu więc raczej odpuszczę temat i zostawię jak jest. Od początku nie zależało mi na kominku ale pomyślałem że jak już jest opcja to może zrobić, stąd moje pytania
  • Odpowiedz
@excelfinance: to jest komin ceramiczny dla spalin który powinien iść na dach

możesz chyba przed tym postawić kominek. Rurę ze spalinami z wkładu montuje się w tym otworze okrągłym komina. Zabudowa wkładu musiałaby być tak zrobiona, aby nie zasłonić nią tych drzwiczek z prawej strony na dole, to jest wyczystka do czyszczenia komina. Czyli tam z boku musiałaby zostać wolna przestrzeń, czyli np wnęka na ozdobnie ułożone drewno do kominka.
Przy
  • Odpowiedz
raczej kozy mi się nie podobają,


@excelfinance: jest dużo ładnych kóz tylko trzeba poszukać czegoś pod swój gust i odpowiednio za taką zapłacić.
Jak myślałeś o kominki z obudową to byś musiał zapłacić za niego około 18-20 tys. Poszukaj sobie kóz do takiej górnej granicy a na pewno coś ciekawego znajdziesz
galonim - > raczej kozy mi się nie podobają,

@excelfinance: jest dużo ładnych kóz ty...

źródło: Delia-Extra-ksr_1

Pobierz
  • Odpowiedz