Wpis z mikrobloga

Powiedzmy sobie PROSTO W TWARZ- polki nie chcą mieć dzieci nie dlatego, że jest biednie czy nie ma warunków, ale dlatego, że po prostu jest to obowiązek, wysiłek i trud w wychowaniu tych dzieci.

Jak można w ogóle mówić, że programy społeczne typu 500+ czy 800+ mają za zadanie stymulować dzietność.
Jeżeli ktoś nie chce mieć dzieci to nie powinien ich mieć nawet jeżeli kochany rząd rzuci 1000+.

Generacja Z jest zbyt leniwa by mieć dzieci i to jest w PORZĄDKU. Też wolę mieć spokój, mieć więcej wolnego czasu dla siebie.

Bawią mnie słowa, że ,,mhhhyy ja tam dzieci nie mam, bo nie chcę yyyy nie stać mnie na nie.

Babo, to co mieli powiedzieć nasi pradziadkowie, którzy po wojnie w komunistycznej, biednej komuchowym gównie żyli na wsi, a pradziadek robił w obsranym zakładzie pracy produkując gwoździe. Wtedy było ich stać- dzisiaj niestety już nie, bo zła platforma, SLD, pisiory...

#przegryw #p0lka #zwiazki #rozowepaski
Pobierz Glimpse0fTheFuture - Powiedzmy sobie PROSTO W TWARZ- polki nie chcą mieć dzieci nie d...
źródło: Screenshot_2023-11-12-14-38-37-575_com.android.chrome
  • 24
@Glimpse0fTheFuture: w innych krajach to norma że jak kobieta zajmuje się domem rodzina to facet ciągnie wszystko finansowo w górę , polus wyciągnie rękę po swoją połowę na rachunki i w dupie ma że kobieta ma na głowie jeszcze miliony innych spraw głównie związanych z rodziną
@Glimpse0fTheFuture: to Polacy musieli być naprawdę fatalni że wywodza się z komuny a mają najgorsze wymagania wschodnich i zachodnich facetów
Chcą cichej uległej głupiutkiej gotującej obiadki żonki jak ukrianiec
Ale chcą też żeby płaciła za siebie i nie wymagała pomocy jak kobieta z zachodu
Tylko że ukrianiec ma taki plus że ręki na kasie swojej babki nie położy nigdy i sam utrzymuje cały dom i jeszcze jej kupuje prezenty a facet
@heniek_8: Oczywiście, to jest jedyne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, żeby mieć spokój w przyszłości i taki mam plan. Ale moja decyzja nie zmieni tego, że decyzje 80% społeczeństwa wpłyną na strukturę Polski za 30 lat. Dlatego państwo powinno podjąć radykalne kroki w celu nie "promowania", tylko wymuszania dzietności, kijem, jeśli trzeba.
@Linnior88: no to świetne życie mają tacy Ukraińcy xd tracić zdrowie na ukraińskie materialistki. Ty naprawdę stawiasz kobiety wyżej od mężczyzn mimo, że mężczyźni średnio więcej zarabiają, są silniejsi, dłużej pracują...

,,Generacja Z jest zbyt leniwa by mieć dzieci i to jest w PORZĄDKU. Też wolę mieć spokój, mieć więcej wolnego czasu dla siebie."

Gdzie ja tu kogokolwiek naganiam?