Wpis z mikrobloga

Samotność jest najgorsza. Jeszcze w wieku 20+ jakoś idzie przeżyć, bo jakoś to będzie... po 30tce over całkowity, wszyscy koledzy (ze szkoły, z pracy) pozakładali rodziny. Tylko #!$%@? nie, kilku magika zrobiło. Nie wiem czy po 30tce, coś jeszcze może czekać człowieka bez dynaminy, z babyface, ekonomorfik (chude łapy, brzuch duży). Siedzę sam w wynajętej kawalerce, leżę pod kołdrą. Nie wiem po co. #przegryw #przegrywpo30tce
  • 7
  • Odpowiedz
@wyjezbolu () Pozdrawiam kolegę w #!$%@?. Nic dobrego nas nie czeka, poza śmiercią która może, choć nie musi być wybawieniem - tak pół na pół.

Ale nie ma co jej przyspieszać, sama przyjdzie
  • Odpowiedz
@wyjezbolu: ja też ektomorfik bez dynanminy. Idę w następnym tygodniu się zapisać do trenera personalnego, bo chodzić samemu na siłownie nie mam motywacji. Fajnie by było tak z 10kg nabrać mięśnia.
  • Odpowiedz
@wyjezbolu: wiem, że jak nie będę ćwiczył to będzie coraz gorzej np. bóle pleców, czy skurcze. Paradoksalnie jak ćwiczysz prawidłowo to organizm ma więcej energii tylko mnóstwo ludzi ćwiczy samemu nieprawidłowo i dostaje jedynie zakwasy. Np zamiast zacząć robić pompki to trzeba najpierw z 15 minut robić rozgrzewkę. Kiedyś tego nie wiedziałem i po każdym treningu miałem zakwasy.
  • Odpowiedz